Povezane vesti

Đilas o „paktu Vučića i Janše“: Cilj je da me dehumanizuju

Đilas o „paktu Vučića i Janše“: Cilj je da me dehumanizuju

Danas 25.01.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas oglasio se povodom pisanja slovenačkog portala Necenzurirano.si i njihovih navoda da su premijer Slovenije Janez Janša i predsednik Srbije Aleksandar Vučić zajedno radili kako bi ga diskreditovali… »
Đilas o „paktu Vučića i Janše“: Ne čudi me, cilj je da me dehumanizuju

Đilas o „paktu Vučića i Janše“: Ne čudi me, cilj je da me dehumanizuju

N1 Info 25.01.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas oglasio se povodom pisanja slovenačkog portala Necenzurirano.si i njihovih navoda da su premijer Slovenije Janez Janša i predsednik Srbije Aleksandar Vučić zajedno radili kako bi ga diskreditovali… »
Đilas o prljavom paktu Vučića i Janše: Cilj je da me dehumanizuju

Đilas o prljavom paktu Vučića i Janše: Cilj je da me dehumanizuju

Nova 25.01.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas oglasio se povodom pisanja slovanečakog portala Necenzurirano.si i njihovih navoda da su premijer Slovenije Janez Janša i predsednik Srbije Aleksandar Vučić zajedno radili kako bi ga diskreditovali… »
Slovenački portal: Pakt Vučića i Janše za lov na Goloba i Đilasa

Slovenački portal: Pakt Vučića i Janše za lov na Goloba i Đilasa

Danas 25.01.2023
Pre izbora u obe zemlje, slovenačka i srpska vlast međusobno su se pomagale u pronalaženju podataka kojima su htele da ukaljaju vodeće političare opozicije, piše slovanečaki portal Necenzurirano.si a prenosi N1. U Sloveniji su u 24. aprila prošle… »
Prljavi pakt Vučića i Janše: Zajedno u lov na opoziciju – češljajte Đilasove račune

Prljavi pakt Vučića i Janše: Zajedno u lov na opoziciju – češljajte Đilasove račune

Nova 25.01.2023
Pre izbora u obe zemlje, slovenačka i srpska vlast međusobno su se pomagale u pronalaženju podataka kojima su htele da ukaljaju vodeće političare opozicije, piše slovanečaki portal Necenzurirano.si. U Sloveniji su u 24. aprila prošle godine… »
Slovenački portal: Pakt Vučića i Janše za lov na Goloba i srpsku opoziciju

Slovenački portal: Pakt Vučića i Janše za lov na Goloba i srpsku opoziciju

N1 Info 25.01.2023
Pre izbora u obe zemlje, slovenačka i srpska vlast međusobno su se pomagale u pronalaženju podataka kojima su htele da ukaljaju vodeće političare opozicije, piše slovanečaki portal Necenzurirano.si. U Sloveniji su u 24. aprila prošle godine… »

Vesti dana »