Povezane vesti

Tuga! Preminuo mirko iz Beograda koji je godinama bio u komi: Odmori se Mirkone moj, počivaj u miru, nikada te nećemo…

Tuga! Preminuo mirko iz Beograda koji je godinama bio u komi: Odmori se Mirkone moj, počivaj u miru, nikada te nećemo…

Kurir 25.01.2023
Mirko Palčić (32) iz Novog Beograda preminuo je juče nakon što je šest godina proveo u komi zbog teške povrede glave. Mladić je doživeo stravičnu nesreću na Dan zaljubljenih 2017. godine i od tada se nalazio u komi. Tužnu vest je saopštila… »
Umro Mirko posle 6 godina u komi zbog pada na skijanju: Bolan status devojke s kojom je bio u ljubavi

Umro Mirko posle 6 godina u komi zbog pada na skijanju: Bolan status devojke s kojom je bio u ljubavi

Telegraf 25.01.2023
Kotrljao se 30 metara pri brzini od od 80 km/h. Mirko Palčić doživeo je teške povrede na skijanju za Dan zaljubljenih pre skoro šest godina. Tada je pao u komu, a juče izdahnuo, objavila je devojka koja mu je to vreme bila par, Ana Gliba. "Odmori… »
Tužne vesti iz Beograda: Preminuo Mirko Palčić, mladić koji je šest godina bio u komi

Tužne vesti iz Beograda: Preminuo Mirko Palčić, mladić koji je šest godina bio u komi

Nova 25.01.2023
Mirko Palčić (32) iz Novog Beograda preminuo je juče nakon što je šest godina proveo u komi zbog teške povrede glave. Mladić je doživeo stravičnu nesreću na Dan zaljubljenih 2017. godine i od tada se nalazio u komi. A post shared by Ana Giba… »
Posle šest godina kome, preminuo Mirko Palčić

Posle šest godina kome, preminuo Mirko Palčić

N1 Info 25.01.2023
Mirko Palčić (32) iz Novog Beograda preminuo je juče nakon što je šest godina proveo u komi zbog teške povrede glave. Mladić je doživeo stravičnu nesreću na Dan zaljubljenih 2017. godine i od tada se nalazio u komi. Tužnu vest je saopštila… »
"Odmori se, Mirkone moj": Tuga, umro Mirko iz Beograda, šest godina bio u komi nakon pada na skijanju: "Nikada te nećemo…

"Odmori se, Mirkone moj": Tuga, umro Mirko iz Beograda, šest godina bio u komi nakon pada na skijanju: "Nikada te nećemo…

Blic 25.01.2023
Mirko Palčić (32) iz Novog Beograda preminuo je juče nakon što je šest godina proveo u komi zbog teške povrede glave. Mladić je doživeo stravičnu nesreću na Dan zaljubljenih 2017. godine i od tada se nalazio u komi. - Odmori se Mirkone moj… »
Preminuo mladić koji je 6 godina bio u komi! Mirko pao na skijanju na Kopaoniku - kotrljao se čak 30 metara!

Preminuo mladić koji je 6 godina bio u komi! Mirko pao na skijanju na Kopaoniku - kotrljao se čak 30 metara!

Mondo 25.01.2023
Mirko Palčić iz Beograda doživeo je stravičnu nesreću na skijanju i šest godina je bio u komi, nakon čega je preminuo. Mirko Palčić iz Beograda doživeo je stravičnu nesreću na skijanju i šest godina je bio u komi, nakon čega je preminuo. Pre… »
Preminuo Mirko posle 6 godina provedenih u komi: Bolan status devojke s kojom je bio na kobnom skijanju

Preminuo Mirko posle 6 godina provedenih u komi: Bolan status devojke s kojom je bio na kobnom skijanju

Luftika 25.01.2023
Mirko Palčić doživeo je teške povrede na skijanju za Dan zaljubljenih pre skoro šest godina. Tada je pao u komu, a juče (24. januar) izdahnuo, objavila je devojka koja mu je to vreme bila partnerka, Ana Gliba. „Odmori se, Mirkone moj! Hvala svima… »

Vesti dana »