Povezane vesti

(Video): "Vozim se gradskim prevozom, kontrolori mi traže kartu" Konstrakta priznala kako prolazi u GSP-u: "Oni rade svoj…

(Video): "Vozim se gradskim prevozom, kontrolori mi traže kartu" Konstrakta priznala kako prolazi u GSP-u: "Oni rade svoj…

Blic 26.01.2023
Prošlogodišnja srpska predstavnica na "Evroviziji", Konstrakta, pojavila se sinoć na MAC dodeli nagrada u novom izdanju. Konstrakta je u intervjuu za "Blic" progovorila o velikoj popularnosti koju je stekla nakon "Evrovizije" i priznala da joj baš i… »
Sve oči uprte u konstraktu: Umetnica u novom izdanju - šareni krst i haljina koju samo ona može da iznese (video)

Sve oči uprte u konstraktu: Umetnica u novom izdanju - šareni krst i haljina koju samo ona može da iznese (video)

Blic 25.01.2023
Prošlogodišnja srpska predstavnica na "Evroviziji" Konstrakta pokazala je večeras na MAC dodeli nagrada novo izdanje. Sve oči su bile uprte u umetnicu, a njena crno-bela odevna kombinacija sa šarenim krstom ostavila je mnoge bez teksta. Konstrakta je… »
Emina Jahović osvežila lice: Zategnuta koža, a tek stajling kad vidite! Pevačica poručuje: "zaljubljena sam"

Emina Jahović osvežila lice: Zategnuta koža, a tek stajling kad vidite! Pevačica poručuje: "zaljubljena sam"

Blic 25.01.2023
Emina Jahović pojavila se večeras na MAC-u, a pred pripadnicima sedme sile pokazala je novo izdanje. Mnogi su komentarisali njeno zategnuto lice, a i njena odevna kombinacija nije prošla nezapaženo. Emina Jahović pojavila se u crno-belom izdanju, a… »

Vesti dana »