Povezane vesti

Anđela Đuričić potegla čašu na Zvezdana Slavnića! (VIDEO)

Anđela Đuričić potegla čašu na Zvezdana Slavnića! (VIDEO)

Svet plus 26.01.2023
Rijaliti učesnici Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić žestoko su se sukobili u toku sinoćne emisije. U jednom trenutku je zadrugarka potegla čašu na njega... Zvezdan je rekao Anđeli da želi da raskine sa njom, a ona to nije najsjajnije… »
Anđela krenula da gađa zvezdana: Raskinuo sa njom, ona skočila kao oparena: "Da ti oprostim što hoćeš drugu ženu?"

Anđela krenula da gađa zvezdana: Raskinuo sa njom, ona skočila kao oparena: "Da ti oprostim što hoćeš drugu ženu?"

Blic 26.01.2023
Anđela Đuričić i njen ljubavnik Zvezdan Slavnić žestoko su se sukobili nakon što joj je rekao da želi da raskine sa njom. - Nemoj uopšte da me pratiš. Ti i ja se razilazimo, nećemo biti pet dana, a ti razmisli što - rekao je Zvezdan. - Je l'… »
Haos u zadruzi - anđela gađala Zvezdana flašom! Nije mogla da kontroliše bes, skočila kao oparena na njega!

Haos u zadruzi - anđela gađala Zvezdana flašom! Nije mogla da kontroliše bes, skočila kao oparena na njega!

Mondo 26.01.2023
Anđela Đuričić pobesnela na Zvezdana Slavnića, pa napravila haos i gađala ga flašom. Anđela Đuričić pobesnela na Zvezdana Slavnića, pa napravila haos i gađala ga flašom. Buran odnos Anđele Đuričić i Zvezdana Slavnića se ne smiruje! Svi… »
Molila ga, izvinjavala se pa ga gađala čašom! Anđela Đuričić skočila kao oparena na Zvezdana, ne može da mu oprosti…

Molila ga, izvinjavala se pa ga gađala čašom! Anđela Đuričić skočila kao oparena na Zvezdana, ne može da mu oprosti…

Kurir 26.01.2023
Rijaliti učesnici Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić žestoko su se sukobili u toku sinoćne emisije. Naime, Zvezdan je rekao Anđeli da želi da raskine sa njom, a ona to nije najsjajnije prihvatila. - Nemoj uopšte da me pratiš. Ti i ja se… »

Vesti dana »