Povezane vesti

Maja Marinković se zaletela u prozor! Staklo se rasulo na sve strane!

Maja Marinković se zaletela u prozor! Staklo se rasulo na sve strane!

Svet plus 26.01.2023
Maja Marinković se zaletela u prozor kako bi Filipu Caru skrenula pažnju na sebe! Staklo se rasulo na sve strane! Što mi ovo radiš? - govorila je Maja. Što ovo radiš ti? Obuj papuče, sedi sa mnom, lezi sa mnom. Ne znam šta da kažem više - upitao… »
Maja Marinković glavom razbila prozor! Doživela nervni slom nakon svađe sa Carem, vrištala i bacala se po podu (video)

Maja Marinković glavom razbila prozor! Doživela nervni slom nakon svađe sa Carem, vrištala i bacala se po podu (video)

Kurir 26.01.2023
Rijaliti učesnica Maja Marinković doživela je pomračenje uma nakon svađe sa Carem. Naime, Marinkovićeva je u cik zore napravila dramu i udarala glavom iz sve snage i polomila prozor. U tom trenutku dotrčao je Car kao i obezbeđenje, a oni su… »
Razbila prozor, pa se bacakala po podu! Jezive scene u Zadruzi - Maja Marinković napravila haos, nova svađa sa Carem!

Razbila prozor, pa se bacakala po podu! Jezive scene u Zadruzi - Maja Marinković napravila haos, nova svađa sa Carem!

Mondo 26.01.2023
Maja Marinković ponovo je napravila skandal i lomila po kući usred svađe sa Filipom Carem. Maja Marinković ponovo je napravila skandal i lomila po kući usred svađe sa Filipom Carem. Maja Marinković i Filip Car ne prestaju da se svađaju, a nakon… »
Maja Marinković se zaletela i razbila prozor: Zbog haosa sa Carem doživela nervni slom, bacala se po podu, obezbeđenje nije…

Maja Marinković se zaletela i razbila prozor: Zbog haosa sa Carem doživela nervni slom, bacala se po podu, obezbeđenje nije…

Blic 26.01.2023
Maja Marinković odlučila je da Filipu Caru skrene pažnju na sebe, pa je nakon njihove svađe doživela nervni slom. Naime, ona se zaletela i razlupala prozor, a obezbeđenje je odmah reagovalo kako ne bi nastavila da divlja po Beloj kući. - Što mi… »

Vesti dana »