Povezane vesti

Povodom Dana grada: Vikend besplatnih tura i poseta muzejima, galerijama...

Povodom Dana grada: Vikend besplatnih tura i poseta muzejima, galerijama...

NoviSad.com 26.01.2023
Novi Sad - Turistička organizacija Novog Sada, zajedno sa ustanovama kulture, a povodom Dana grada, organizuje otvorena vrata 4. i 5. februara. Svi zainteresovani će besplatno moći da vide izložbe poput „Mileva: mi smo stena“, „Tamburaška… »
Besplatne turističke ture i slobodan ulaz na izložbe povodom Dana grada

Besplatne turističke ture i slobodan ulaz na izložbe povodom Dana grada

Dnevnik 26.01.2023
NOVI SAD: Povodom Dana grada, Turistička organizacija Grada Novog Sada zajedno sa ustanovama kulture, organizuje širom otvorena vrata 4. i 5. februara kada će svi zainteresovani Novosađani i njihovi gosti moći da vide izložbe poput „Mileva: mi smo… »
Besplatne ture obilaska i "otvorena vrata" kulturnih ustanova povodom Dana grada

Besplatne ture obilaska i "otvorena vrata" kulturnih ustanova povodom Dana grada

Moj Novi Sad 26.01.2023
Carica Marija Terezija 1. februara 1748. godine potpisala je "Povelju slobodnog kraljevskog grada" kojom je tadašnjem naselju Petrovaradinski šanac dat status slobodnog grada i novo ime koje i danas nosi. Ova privilegija je dobijena zahvaljujući… »
Novi Sad: Besplatne turističke ture i slobodan ulaz na izložbe povodom Dana grada

Novi Sad: Besplatne turističke ture i slobodan ulaz na izložbe povodom Dana grada

RTV 26.01.2023
NOVI SAD - Povodom Dana grada, Turistička organizacija Grada Novog Sada zajedno sa ustanovama kulture, organizuje širom otvorena vrata 4. i 5. februara kada će svi zainteresovani Novosađani i njihovi gosti moći da vide izložbe poput "Mileva: mi smo… »

Vesti dana »