Povezane vesti

"Kuvala je ručak i samo je pala pored šporeta, muž je pokušavao da je oživi": Tuga u Borči, žena (39) iznenada…

"Kuvala je ručak i samo je pala pored šporeta, muž je pokušavao da je oživi": Tuga u Borči, žena (39) iznenada…

Blic 26.01.2023
- Žena je kuvala ručak i u jednom trenutku samo pala između šporeta i kreveta. Ostala je upaljena ringla, bilo je dima, ali nije bilo požara. Kada se muž vratio sa posla, izvukao je iz stana nju i četvorogodišnjeg sina - priča za "Blic"… »
"Ćerka je plakala i vikala 'Gde je moja mama', otac je samo rekao 'Nema više mame ljubavi'": Ogromna tuga u Borči, komšije…

"Ćerka je plakala i vikala 'Gde je moja mama', otac je samo rekao 'Nema više mame ljubavi'": Ogromna tuga u Borči, komšije…

Blic 26.01.2023
"Jedna devojka je vikala: 'Gde je moja mama? Gde je mama? Hoću da je vidim!'. Tada joj je otac, inače suprug nesrećne žene rekao: 'Nema više mame ljubavi' - prepričava komšinica detalje sinoćne tregadije u Borči. Podsetimo, sinoć je Borči u… »
"Nema više mame, ljubavi" Stanari zgrade u kojoj je iznenada umrla žena u Borči u šoku: Jeziva scena! Troje dece ostalo bez…

"Nema više mame, ljubavi" Stanari zgrade u kojoj je iznenada umrla žena u Borči u šoku: Jeziva scena! Troje dece ostalo bez…

Kurir 26.01.2023
Stanari zgrade u beogradskom naselju Borča kažu za Kurir da niko od njih nije ni video da je juče oko 17 sati izbio požar na četvrtom spratu zgrade u kome je nastradala žena (38), majka troje dece. Podsetimo, nesrećnoj ženi je pozlilo dok je… »
"Sa njom je bio i sin (4) spavao je": Žena (39) nađena mrtva u stanu u Borči

"Sa njom je bio i sin (4) spavao je": Žena (39) nađena mrtva u stanu u Borči

Blic 25.01.2023
Žena P.M.K. (39) nađena je danas mrtva u stanu u Borči. Iako za sada nema zvaničnih informacija o ovoj tragediji, pretpostavlja se da je ženi pozlilo, nakon čega je izgubila svest. Ubrzo potom, šerpa u kojoj je kuvala ručak se zapalila, što je… »

Vesti dana »

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Glas Zapadne Srbije pre 9 satijoš 7 povezanih
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTS pre 2 satajoš 5 povezanih
Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Danas pre 1 satjoš 2 povezane