Povezane vesti

SSP: Hiljadu dana bez tržnice!

SSP: Hiljadu dana bez tržnice!

Ritam grada Kg 26.01.2023
Mladi Stranke slobode i pravde u Kragujevcu danas su “obeležili” tačno 1.000 dana od kada su radovi na obnovi tržnice započeti. Prve i najstarije tržnice u Kraljevini Jugoslaviji. “Zbog toga smo se mi danas na ovom mestu okupili da taj dan… »
Omladina SSP-a ukazala na problem Gradske tržnice

Omladina SSP-a ukazala na problem Gradske tržnice

RTK 26.01.2023
Mladi aktivisti Stranke slobode i pravde Kragujevac održali su konferenciju za medije ispred zgrade Tržnice. Oni su simbolično tortom, obeležili tačno hiljaditi dan od početka rekonstrukcije zgrade koja ni do danas nije završena i uputili poziv… »
SSP: Hiljadu dana bez tržnice!

SSP: Hiljadu dana bez tržnice!

Kragujevačke 26.01.2023
Mladi Stranke slobode i pravde u Kragujevcu danas su “obeležili” tačno 1.000 dana od kada su radovi na obnovi tržnice započeti. Prve i najstarije tržnice u Kraljevini Jugoslaviji. “Zbog toga smo se mi danas na ovom mestu okupili da taj dan… »
SSP Kragujevac : Hiljadu dana bez tržnice!

SSP Kragujevac : Hiljadu dana bez tržnice!

Veliki park 26.01.2023
Saopštenje Mladih SSP Kragujevac prenosimo u celosti : Danas obeležavamo tačno 1000 dana od kada su radovi na obnovi tržnice započeti. Prve i najstarije tržnice u Kraljevini Jugoslaviji. Zbog toga smo se mi danas na ovom mestu okupili da taj dan… »
Mladi SSP obeležili hiljadu dana bez Tržnice u Kragujevcu

Mladi SSP obeležili hiljadu dana bez Tržnice u Kragujevcu

Glas Šumadije 26.01.2023
Omladi Stranke slobode i pravde u Kragujevcu obeležila je hiljadu dana kako su Kragujevčani bez Tržnice u Kragujevcu, Okupili smo se da taj dan proslavimo kako dolikuje i ovim putem pozivamo gradonačelnika Nikolu Dašića da nam se pridruži u slavlju… »
1.000 dana bez TRŽNICE: Mladi SSP pozvali Dašića da sa njima ugasi svećice na torti

1.000 dana bez TRŽNICE: Mladi SSP pozvali Dašića da sa njima ugasi svećice na torti

InfoKG 26.01.2023
Mladi iz Stranke slobode i pravde okupili su se ispred Gradske tržnice i doneli tortu sa svećicama, jer je danas tačno 1.000. dan od kada je započeta rekonstrukcija ovog objekta, a još nije završena. Pozvali su gradonačelnika Kragujevca Nikolu… »

Vesti dana »