Povezane vesti

Teniserku iznervirala provokacija o Đokovićima: „Kakve to veze ima s Novakom?“

Teniserku iznervirala provokacija o Đokovićima: „Kakve to veze ima s Novakom?“

Nova 26.01.2023
Beloruska teniserka Viktorija Azarenka odgovarala je i na pitanja koje su se ticala Novakovog oca u Melburnu. Azarenka je ispala u polufinalu Australijan opena od Elene Ribakina u dva seta 7:6 (4) i 6:3. Time je završila takmičenje na prvom grend slemu… »
Azarenka upitana o Đokovićevom ocu: Ne znam šta želite od mene

Azarenka upitana o Đokovićevom ocu: Ne znam šta želite od mene

N1 Info 26.01.2023
Beloruska teniserka Viktorija Azarenka odigrala je fantastičan Australijan open, ali je zaustavljena u polufinalu od trenutno bolje igračice – predstavnice Kazahstana Jelene Ribakine. Popularna „Vika“ tako ostaje na dva AO (osvojeni 2012. i 2013)… »
Azarenka upitana o Novakovom ocu: Ne znam šta želite od mene

Azarenka upitana o Novakovom ocu: Ne znam šta želite od mene

Sport klub 26.01.2023
Podeli : Beloruska teniserka Viktorija Azarenka odigrala je fantastičan Australijan open, ali je zaustavljena u polufinalu od trenutno bolje igračice – predstavnice Kazahstana Jelene Ribakine. Popularna „Vika“ tako ostaje na dva AO (osvojeni 2012… »
"Ne uvlačite Novaka u to, sebi postavite pitanje!" Novi skandal u Australiji zbog Putina i Rusije, a ona brani Đokovića!

"Ne uvlačite Novaka u to, sebi postavite pitanje!" Novi skandal u Australiji zbog Putina i Rusije, a ona brani Đokovića!

Mondo 26.01.2023
Najbolji srpski sportista nikako nije mogao da utiče na dešavanja u Melburnu, a to je novinarima objasnila i njegova koleginica. Najbolji srpski sportista nikako nije mogao da utiče na dešavanja u Melburnu, a to je novinarima objasnila i njegova… »

Vesti dana »