Povezane vesti

Hrvatska nije u ratu Milanović: Ratuju Rusija i Amerika, bez njihovog dogovora idemo ka Trećem svetskom ratu

Hrvatska nije u ratu Milanović: Ratuju Rusija i Amerika, bez njihovog dogovora idemo ka Trećem svetskom ratu

Kurir 26.01.2023
HR. Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Hrvatska nije u ratu sa Rusijom, već da ratuju Rusija i Amerika, i istakao da se bez njihovog dogvora, koji na vidiku, rat neće zaustaviti. Nekako se nadam da između njih traju nekakvi… »
Milanović: Hrvatska nije u ratu sa Rusijom

Milanović: Hrvatska nije u ratu sa Rusijom

Politika 26.01.2023
„Možda je Nemačka u ratu s Rusijom opet, ali sretno im, možda prođu bolje nego pre 70-ak godina”, rekao je Milanović. ZAGREB - Ako ne bude pregovora Moskve i Vašingtona, onda smo korak bliže trećem svetskom ratu, poručio je danas predsednik… »
Milanović: Bez dogovora SAD i Rusije idemo ka Trećem svetskom ratu

Milanović: Bez dogovora SAD i Rusije idemo ka Trećem svetskom ratu

N1 Info 26.01.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Zagrebu da će slanje zapadnih tenkova produžiti rat u Ukrajini, ocenivši da se bez dogovora Vašingtona i Moskve ide prema Trećem svetskom ratu. „Ako Vašington i Moskva negde ne dogovore kraj… »
Milanović: Mi nismo u ratu s Rusijom

Milanović: Mi nismo u ratu s Rusijom

Sputnik 26.01.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je da će slanje zapadnih tenkova u Ukrajinu produžiti sukob u toj zemlji. On je naglasio da Hrvatska vojno nikako ne treba da pomaže Ukrajini. Mi nismo u ratu sa Rusijom, dodao je on. "Ako se Amerika i… »
Predsednik Milanović: Hrvatska nije u ratu sa Rusijom

Predsednik Milanović: Hrvatska nije u ratu sa Rusijom

Večernje novosti 26.01.2023
AKO ne bude pregovora Moskve i Vašingtona, onda smo korak bliže trećem svetskom ratu, poručio je danas predsednik Hrvatske Zoran Milanović i istakao da će slanje zapadnih tenkova u Ukrajinu produžiti rat. Foto: Tanjug/AP -Ako se Amerika i Rusija ne… »
Milanović: Hrvatska nije u ratu sa Rusijom

Milanović: Hrvatska nije u ratu sa Rusijom

Euronews 26.01.2023
Ako ne bude pregovora Moskve i Vašingtona, onda smo korak bliže trećem svetskom ratu, poručio je danas predsednik Hrvatske Zoran Milanović i istakao da će slanje zapadnih tenkova u Ukrajinu produžiti rat. "Ako se Amerika i Rusija ne dogovore, a to… »

Vesti dana »