Povezane vesti
Gradonačelnik Zagreba sa radnicima Čistoće čistio smeće sa ulica
Telegraf 26.01.2023
Zagreb se tri dana gušio u nagomilanom smeću. Gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević priključio se danas radnicima Čistoće u uklanjanju smeća koje je zatrpalo hrvatsku prestonicu tokom protekla tri dana štrajka. Štrajk, koji je počeo u ponedeljak… »
Prekinut štrajk radnika čistoće u Zagrebu, gradonačelnik s njima posle dogovora čistio ulice (foto, video)
Blic 26.01.2023
Radnici zagrebačke Čistoće prekinuli su danas štrajk nakon što im je gradonačelnik Tomislav Tomašević obećao da će dobiti pisane garancije o dogovoru u vezi sa njihovim zahtevima. Sastanak reprezentativnih sindikata i Uprave Holdinga najavljen je za… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas sa velikim temperaturnim oscilacijama
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 31 povezana

Ukrajina pogodila nuklearku u Kursku Objavljen snimak, odjeknula jaka eksplozija (video)
Alo pre 4 satijoš 24 povezane

Ruski uslovi za mir: Jake sile kao garant bezbednosti Ukrajine, NATO nikako
BBC News pre 55 minutajoš 19 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci i dalje najopterećeniji sa višesatnim čekanjima
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 22 povezane