Povezane vesti

Đoković kaže da su slike njegovog oca 'pogrešno protumačene'

Đoković kaže da su slike njegovog oca 'pogrešno protumačene'

Slobodna Evropa 27.01.2023
Teniser Novak Đoković je rekao da je fotografija koja pokazuje njegovog oca sa njegovim fanovima koji drže rusku zastavu "pogrešno protumačena" i da se nada da će ipak moći da bude prisutan na finalu Australijan opena. Đokovićev otac je ranije u… »
Šamarali ga da dođe do Novaka, a onda ga je Đoković nokautirao

Šamarali ga da dođe do Novaka, a onda ga je Đoković nokautirao

Nova 27.01.2023
Tomi Pol je najprijatnije iznenađenje Australijan opena, ali je na kraju zaustavljen u polufinalu. Naišao je na najtežu moguću prepreku na Australijan openu i jednu od najtežih u istoriji tenisa - Novaka Đokovića. Srpski teniser je slavio sa 7:5… »
Đoković: Moj otac je zloupotrebljen

Đoković: Moj otac je zloupotrebljen

Glas Amerike 27.01.2023
Melburn — Novak Đoković, jedan od najboljih tenisera sveta, poručio je da je njegov otac zloupotrebljen. Đoković u finalu Australijan opena Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Australijan opena, pošto je u petak u… »
Neuništivi Đoković nadmašio rekord legendarnog Andrea Agasija

Neuništivi Đoković nadmašio rekord legendarnog Andrea Agasija

Nova 27.01.2023
Fenomenalno. Novak Đoković savladao je Amerikanca Tomija Pola u polufinalu Australijan opena (7:5, 6:2, 6:1). Đoković je došao do 27. uzastopne pobede na prvom grend slemu u sezoni. Time je postao teniser sa najviše uzastopnih pobeda na ovom… »
Novak Đoković i Australijan open: Otac srpskog tenisera u centru pažnje zbog fotografije sa Putinovim pristalicama

Novak Đoković i Australijan open: Otac srpskog tenisera u centru pažnje zbog fotografije sa Putinovim pristalicama

BBC News 27.01.2023
Otac srpskog tenisera gledao polufinale iz hotela. „Nisam hteo da ometam mog sina, samo njega podržavam", izjavio Srđan Đoković. Novak Đoković, jedan od najboljih tenisera sveta, posle plasmana u finale Australijan opena, morao je da odgovara i na… »
Novak Đoković i Australijan open: Otac srpskog tenisera u centru pažnje zbog fotografije sa Putinovim pristalicama

Novak Đoković i Australijan open: Otac srpskog tenisera u centru pažnje zbog fotografije sa Putinovim pristalicama

Danas 27.01.2023
Novak Đoković, jedan od najboljih tenisera sveta, posle plasmana u finale Australijan opena, morao je da odgovara i na pitanja u vezi sa njegovim ocem Srđanom, koga su fotografisali sa navijačima koji su nosili simbole i transparente u liku ruskog… »
Novak iskreno o Srđanu posle skandala: Iskoristili su mog oca, nije mi prijatno da prolazim kroz ovo

Novak iskreno o Srđanu posle skandala: Iskoristili su mog oca, nije mi prijatno da prolazim kroz ovo

Nova 27.01.2023
Novak pričao o svom ocu. Novak Đoković ubedljivo je savladao Tomija Pola u polufinalu Australijan opena i sa 7:5, 6:1,6:2 stigao do 10. finala u Melburnu. Sledeći rival je Stefanos Cicipas koji je savladao Karena Hačanova, a Đoković se posle meča… »
Ne ljutim se na tatu, iskoristili su ga! Novak se oglasio o Srđanu i Rusiji: "Znao sam šta će da me pitaju!"

Ne ljutim se na tatu, iskoristili su ga! Novak se oglasio o Srđanu i Rusiji: "Znao sam šta će da me pitaju!"

Mondo 27.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković je komentarisao slučaj o kome se priča. Srpski teniser Novak Đoković je komentarisao slučaj o kome se priča. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Australijan opena pošto je savladao Tomija Pola u tri… »
Đoković: Moj otac je samo rekao "živeli", loša interpretacija događaja

Đoković: Moj otac je samo rekao "živeli", loša interpretacija događaja

RTS 27.01.2023
Video sam šta se desilo sa mojim ocem. On je na tom snimku samo rekao "živeli", a sve drugo je loša interpretacija događaja, izjavio je najbolji srpski teniser Novak Đoković. Otac Novaka Đokovića, Srđan, podigao je veliku prašinu u Australiji… »
Srđan Đoković saopštio da gleda polufinale od kuće: Moja porodica želi samo mir

Srđan Đoković saopštio da gleda polufinale od kuće: Moja porodica želi samo mir

RTS 27.01.2023
Otac Novaka Đokovića, Srđan, neće gledati polufinalni meč sa stadiona iz lože već preko televizije, navodi se u izjavi koju je prosledio posle pojavljivanja snimka na kojem se pozdravlja sa navijačima koji su osim srpke nosili i zastave sa likom… »
Oglasio se Srđan Đoković: Polufinale ću gledati od kuće, hteo sam samo da podržim svog sina

Oglasio se Srđan Đoković: Polufinale ću gledati od kuće, hteo sam samo da podržim svog sina

Radio 021 27.01.2023
Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, izdao je saopštenje povodom događaja od utorka uveče u Melburn parku. On je naveo da je bio napolju sa Đokovićevim navijačima, kao i posle svih mečeva kako bi proslavio pobedu i slikao se sa navijačima… »
Đoković i Australijan open: Otac srpskog tenisera polufinale turnira gledaće od kuće

Đoković i Australijan open: Otac srpskog tenisera polufinale turnira gledaće od kuće

Danas 27.01.2023
Srđan Đoković, otac srpskog tenisera Novaka Đokovića, od kuće će pratiti polufinalni duel Australijan opena u Melburnu kako bi izbegao dodatne nevolje pošto je bio uslikan sa pristalicama ruskog predsednika Vladimira Putina. Na fotografiji se… »
Srđan Đoković o skandalu s ruskom zastavom i fotografiji s ozloglašenim „Hirurgom“

Srđan Đoković o skandalu s ruskom zastavom i fotografiji s ozloglašenim „Hirurgom“

Luftika 27.01.2023
Otac našeg najbolje tenisera Novaka Đokovića dospeo je u žižu javnosti nakon pobede njegovog sina nad Andrejom Rubljovim u četvrtfinalu Australijan Opena. Naime, Srđan Đoković fotografisao se sa navijačima koji su nosili ruske zastave, majice sa… »
Srđan Đoković: Moja porodica je preživela užas rata, mi samo želimo mir

Srđan Đoković: Moja porodica je preživela užas rata, mi samo želimo mir

Danas 27.01.2023
Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, izdao je saopštenje povodom događaja od utorka uveče u Melburn parku. Otac srpskog asa je na trenutak bio u društvu čoveka sa zastavom Rusije na kojoj je Vladimir Putin i rekao „živeli, ljudi“ i udaljio… »
Moja porodica je preživela užase rata... Srđan Đoković se oglasio posle haosa sa zastavama: Neću da remetim Novaka!

Moja porodica je preživela užase rata... Srđan Đoković se oglasio posle haosa sa zastavama: Neću da remetim Novaka!

Mondo 27.01.2023
Srđan Đoković se oglasio saopštenjem nekoliko sati pred polufinalni meč Novaka Đokovića i Tomija Pola na Australijan openu. Srđan Đoković se oglasio saopštenjem nekoliko sati pred polufinalni meč Novaka Đokovića i Tomija Pola na Australijan… »
"Izbacite Đokovića sa turnira!" Ukrajinski ambasador: Novače, izvini se! Da li podržavaš rat?

"Izbacite Đokovića sa turnira!" Ukrajinski ambasador: Novače, izvini se! Da li podržavaš rat?

Mondo 27.01.2023
Pre nego što će otac najboljeg srpskog tenisera Srđan Đoković objaviti da ne dolazi na polufinalni meč Australijan opena, oglasio se i ukrajinski ambasador povodom cele situacije. Pre nego što će otac najboljeg srpskog tenisera Srđan Đoković… »
Srđan Đoković: Preživeli smo užase rata, mi želimo mir!

Srđan Đoković: Preživeli smo užase rata, mi želimo mir!

Sport klub 27.01.2023
Podeli : Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, izdao je saopštenje povodom događaja od utorka uveče u Melburn parku. Otac srpskog asa je na trenutak bio u društvu čoveka sa zastavom Rusije na kojoj je Vladimir Putin i rekao „živeli, ljudi“ i… »
„Skandal u Melburnu“: Kako su svetski i regionalni mediji izvestili o postupku Srđana Đokovića?

„Skandal u Melburnu“: Kako su svetski i regionalni mediji izvestili o postupku Srđana Đokovića?

Danas 27.01.2023
Uzvikivanje „živela Rusija“ i slikanje pored ruske zastave sa glavom Vladimira Putina od strane oca prvog tenisera sveta Novaka Đokovića, Srđanom Đokovićem, u najmanju ruku izazvao je „skandalozan“ odjek u regionalnim kao i svetskim… »

Vesti dana »