Povezane vesti

Srđan Đoković: Bio sam napolju sa Novakovim navijačima, polufinale ću gledati od kuće

Srđan Đoković: Bio sam napolju sa Novakovim navijačima, polufinale ću gledati od kuće

Politika 27.01.2023
MELBURN - Otac srpskog tenisera Novaka Đokovića Srđan Đoković saopštio je danas, povodom video snimka na kojem se vidi kako pozira sa pristalicama ruskog predsednika Vladimira Putina u Melburn parku, da je bio napolju sa Đokovićevim navijačima… »
Teniski savez Australije: Odgovorni uklonjeni iz kompleksa, važno je da se ne prave smetnje

Teniski savez Australije: Odgovorni uklonjeni iz kompleksa, važno je da se ne prave smetnje

Politika 27.01.2023
MELBURN- Teniski savez Australije oglasio se saopštenjem i potvrdio da Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, nakon incidenta sa navijačima i ruskim zastavama, neće prisustvovati polufinalu između Đokovića i Tomija Pola. „Posle događaja u… »
Australijanci potvrdili da Srđan Đoković ne dolazi na meč: Odgovorne smo uklonili iz kompleksa

Australijanci potvrdili da Srđan Đoković ne dolazi na meč: Odgovorne smo uklonili iz kompleksa

Nova 27.01.2023
Novo saopštenje teniskog saveza. Teniski savez Australije oglasio se saopštenjem i potvrdio da Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, nakon incidenta sa navijačima i ruskim zastavama, neće prisustvovati polufinalu između Đokovića i Tomija Pola… »
Oglasio se Srđan Đoković, Novakov meč gledaće od kuće

Oglasio se Srđan Đoković, Novakov meč gledaće od kuće

Vesti online 27.01.2023
Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, izdao je saopštenje povodom događaja od utorka uveče u Melburn parku. Otac srpskog asa je na trenutak bio u društvu čoveka sa zastavom Rusije na kojoj je Vladimir Putin i rekao “živeli, ljudi” i udaljio… »
Srđan Đoković: Bio sam napolju sa Novakovim navijačima, polufinale ću gledati od kuće

Srđan Đoković: Bio sam napolju sa Novakovim navijačima, polufinale ću gledati od kuće

Euronews 27.01.2023
Otac srpskog tenisera Novaka Đokovića, Srđan Đoković saopštio je danas, povodom video snimka na kojem se vidi kako pozira sa pristalicama ruskog predsednika Vladimira Putina u Melburn parku, da je bio napolju sa Đokovićevim navijačima, kao i… »
Oglasio se Srđan Đoković nakon medijske pompe zbog poziranja sa Putinovim pristalicama

Oglasio se Srđan Đoković nakon medijske pompe zbog poziranja sa Putinovim pristalicama

Danas 27.01.2023
Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, izdao je saopštenje povodom događaja od utorka uveče u Melburn parku. Otac srpskog asa je na trenutak bio u društvu čoveka sa zastavom Rusije na kojoj je Vladimir Putin i rekao „živeli, ljudi“ i udaljio… »
Srđan: Bio sam napolju sa Novakovim navijačima, polufinale ću gledati od kuće

Srđan: Bio sam napolju sa Novakovim navijačima, polufinale ću gledati od kuće

Dnevnik 27.01.2023
MELBURN: Otac srpskog tenisera Novaka Đokovića Srđan Đoković saopštio je danas, povodom video snimka na kojem se vidi kako pozira sa pristalicama ruskog predsednika Vladimira Putina u Melburn parku, da je bio napolju sa Đokovićevim navijačima… »
TS Australije: Razgovarali smo, važno je da se ne prave smetnje

TS Australije: Razgovarali smo, važno je da se ne prave smetnje

Dnevnik 27.01.2023
MELBURN: Teniski savez Australije oglasio se saopštenjem i potvrdio da Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, nakon incidenta sa navijačima i ruskim zastavama, neće prisustvovati polufinalu između Đokovića i Tomija Pola. "Posle događaja u sredu… »
Oglasio se srđan Đoković: Novakov otac "zbog Rusije" doneo radikalan potez

Oglasio se srđan Đoković: Novakov otac "zbog Rusije" doneo radikalan potez

Večernje novosti 27.01.2023
Otac Novaka Đokovića poslednjih dana bio je u centru pažnje na Australijan openu. Naime, on se našao na udaru medija zbog proslave Noletove pobede nad Andrejom Rubljovim sa ruskim navijačima. Foto: Printskrin - Ovde sam samo kako bih podržao svog… »
Oglasio se Srđan Đoković nakon jučerašnjih dešavanja

Oglasio se Srđan Đoković nakon jučerašnjih dešavanja

N1 Info 27.01.2023
Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, izdao je saopštenje povodom događaja od utorka uveče u Melburn parku. Otac srpskog asa je na trenutak bio u društvu čoveka sa zastavom Rusije na kojoj je Vladimir Putin i rekao „živeli, ljudi“ i udaljio… »

Vesti dana »