Povezane vesti

"Sin mi je ležao na podu, nije mogao da dođe sebi": Otac radnika prodavnice koga su kolima pregazili pljačkaši na Novom…

"Sin mi je ležao na podu, nije mogao da dođe sebi": Otac radnika prodavnice koga su kolima pregazili pljačkaši na Novom…

Blic 27.01.2023
- Zvali su me i rekli brzo dođi do radnje. Znao sam da nešto nije u redu, trčao sam kako bih što pre došao. Tada sam ugledao sina koji leži na podu. On ima samo 22 godine. Šta da vam kažem, jezivo, dete nije moglo da dođe sebi, pod traumom je -… »
"Smrtna kazna Za ubicu mog sina bila bi nagrada" Potresna ispovest Miloševog oca: Ne znam zašto mi je ubio dete! Bol ne…

"Smrtna kazna Za ubicu mog sina bila bi nagrada" Potresna ispovest Miloševog oca: Ne znam zašto mi je ubio dete! Bol ne…

Kurir 27.01.2023
Život Miloša Mileusnića (24) studenta iz Čačka tačno pre četiri godine oduzeo je ubica Neđeljko Đurović u Beogradu. Tog dana ubica je bio rešen da presudi nekome, a sudbina je htela da to bude mladić koga nikada u životu nije video već… »
"Ulicom ide čovek bez srca i duše": Na današnji dan pre 4 godine bez ikakvog povoda ubijen student Miloš (24), bol njegovog…

"Ulicom ide čovek bez srca i duše": Na današnji dan pre 4 godine bez ikakvog povoda ubijen student Miloš (24), bol njegovog…

Blic 27.01.2023
- Ni nakon ovih godina ne znam zašto mi je ubio dete. Moj Miloš je bio mladić za primer. Taj mrava ne bi zgazio. Video sam ga kako leži u kovčegu. Prekrštenih ruku. Bio je isto tako lep - priča otac, Miloša Mileusnića (24) studenta iz Čačka… »
Četiri godine tuge i bola zbog ubistva studenta: „Najteže je kad se probudim i znam da više nikada neću čuti njegov…

Četiri godine tuge i bola zbog ubistva studenta: „Najteže je kad se probudim i znam da više nikada neću čuti njegov…

Nova 27.01.2023
Danas se navršava četiri godine od smrti čačanskog studenta i divnog mladića Miloša Mileusnića kojeg je, nasumično kao žrtvu izabrao i ubio Neđeljko Đurović iz Požarevca. Tragedija se dogodila oko pet časova ujutru ispred zgrade u Ulici… »
Smrtna kazna za ubicu mog sina bila bi nagrada, neka živi u četiri zida: Ispovest Miloševog oca na godišnjicu

Smrtna kazna za ubicu mog sina bila bi nagrada, neka živi u četiri zida: Ispovest Miloševog oca na godišnjicu

Telegraf 27.01.2023
- Video sam ga kako leži u kovčegu. Prekrštenih ruku. Bio je isto tako lep... - kaže Mileusnić i dodaje "poljubite sina, zatvorite kovčeg i to vam je to" Život Miloša Mileusnića (24) studenta iz Čačka tačno pre četiri godine oduzeo je ubica… »

Vesti dana »