Povezane vesti
Ministar Basta potpisao Memorandum o razumevanju u okviru akcije "Žene su zakon"
Telegraf 27.01.2023
Predstavnice kluba “Biznis na štiklama” upoznale su ministra sa predstojećim aktivnostima po pitanju promocije ženskog preduzetništva. Ministar privrede Rade Basta održao je danas sastanak sa predstavnicama kluba „Biznis na štiklama“ kako bi… »
Basta: Unaprediti položaj žena preduzetnica
RTV 27.01.2023
BEOGRAD - Ministar privrede Rade Basta održao je danas sastanak sa predstavnicama kluba Biznis na štiklama kako bi razgovarao o unapređenju položaja žena preduzetnica, a tom prilikom potpisan je i Memorandum o razumevanju.Utvrđen je okvir buduće… »
Vesti dana »
![BLOG UŽIVO „Niko nije umoran, mi za umor ne znamo“, ori se tokom studentskog marša: Apel putarima da im obezbede put od…](https://nstatic.net/378/38964378zeinwc.jpg)
BLOG UŽIVO „Niko nije umoran, mi za umor ne znamo“, ori se tokom studentskog marša: Apel putarima da im obezbede put od susnežice
Nova pre 22 minutajoš 55 povezanih
![United Grupa prodala SBB, šta to znači za medije u njihovom sastavu](https://nstatic.net/144/38965144bpnvew.jpg)
United Grupa prodala SBB, šta to znači za medije u njihovom sastavu
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 60 povezanih
![Firme čiji su direktori i vlasnici uhapšeni zbog zloupotreba sa EPS-om zarađivale milione od poslova sa državom: Radile i…](https://nstatic.net/896/38968896duzzgs.jpg)
Firme čiji su direktori i vlasnici uhapšeni zbog zloupotreba sa EPS-om zarađivale milione od poslova sa državom: Radile i za policiju, nabavljale špijunsku opremu
Nova pre 21 minutajoš 197 povezanih
![Advokat Horovic: Dolovac se nakon više od tri meseca setila ko je nadležan za slučaj nadstrešnica](https://nstatic.net/105/38969105wtsczt.jpg)
Advokat Horovic: Dolovac se nakon više od tri meseca setila ko je nadležan za slučaj nadstrešnica
Novi magazin pre 51 minutajoš 35 povezanih