Povezane vesti

Novak o Srđanu Đokoviću: Nisam bio srećan što to vidim

Novak o Srđanu Đokoviću: Nisam bio srećan što to vidim

Vesti online 27.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije posle plasmana u finale. – Zadovoljan sam što ću biti u još jednom finalu. Ovome sam se nadao i želeo sam to kada sam došao u Australiju, da osvojim još jedan trofej. Nikada nisam… »
Henman govorio o Đokoviću: Najvažniji je broj 22, to je njegova karijera

Henman govorio o Đokoviću: Najvažniji je broj 22, to je njegova karijera

Večernje novosti 27.01.2023
NOVAK Đoković plasirao se u finale Australijan opena, a o njegovom izdanju protiv Tomija Pola govorio je legendarni Tim Henman. FOTO: Tanjug/AP Svestan je Britanac da je Novak spreman da 10. put pokori Melburn. - Novak se 10. put plasirao u finale… »
Novak Đoković ponovo pričao o deportaciji: Nemam predrasuda, volim da igram ovde

Novak Đoković ponovo pričao o deportaciji: Nemam predrasuda, volim da igram ovde

Danas 27.01.2023
Nešto detaljnije izlaganje imao je Novak Đoković posle desetog plasmana u finale Australijan opena, nokn pobede nad Tomijem Polom (3:0). Ponovo je pričao o deportaciji, motivima da i dalje bude tako dominantan na teniskom terenu. Podsetio je javnost… »
Haos na Novakovom meču koji niste videli, izbačena još trojica navijača FOTO

Haos na Novakovom meču koji niste videli, izbačena još trojica navijača FOTO

Nova 27.01.2023
Haos kakav ne bude na nekim fudbalskim utakmicama Novak Đoković deklasirao je Tomija Pola u polufinalu Australijan opena sa 7:5, 6:1, 6:2 i za 10. titulu u Melburnu igraće u nedelju (9.30) protiv Stefanosa Cicipasa. Duel sa Amerikancem obeležilo je i… »
Finale će za Novaka da bude posebno, ima dva velika motiva za titulu

Finale će za Novaka da bude posebno, ima dva velika motiva za titulu

Nova 27.01.2023
Novak u nedelju za istoriju. Novak Đoković u nedelju od 9.30 časova igra veliko finale Australijan opena protiv Stefanosa Cicipasa, nakon što je u petak savladao Tomija Pola u polufinalu (7:5, 6:1, 6:2). Finale grend slema samo po sebi predstavlja… »
Srpska žurka u Melburnu posle Novakove pobede

Srpska žurka u Melburnu posle Novakove pobede

N1 Info 27.01.2023
Novak Đoković se ubedljivom pobedom protiv Tomija Pola plasirao u finale Australijan Opena, a njegovi navijači su slavlje nastavili i ispred "Rod Lejver " arene. Nole je ponovo imao sjajnu podršku srpske dijaspore u Melburnu, na tribinama su… »
Novače, zašto si to uradio? Legende iznenađene Đokovićevim potezom: "Sam sebi je razbio fokus"

Novače, zašto si to uradio? Legende iznenađene Đokovićevim potezom: "Sam sebi je razbio fokus"

Mondo 27.01.2023
Tim Henman i Mats Vilander pričali su o Novakovoj svađ sa sudijom u polufinalu Australijan opena. Tim Henman i Mats Vilander pričali su o Novakovoj svađ sa sudijom u polufinalu Australijan opena. Novak Đoković prošao je u finale Australijan opena… »

Vesti dana »