Povezane vesti
Hapšenja u Hrvatskoj zbog isplovljavanja ruske jahte pod sankcijama
Slobodna Evropa 27.01.2023
Hrvatska policija uhapsila je četiri osobe, od osam koje se nalaze pod kriminalističkom istragom zbog isplovljavanja ruske jahte koja je bila pod blokadom i usidrena u luci Betini na hrvatskom ostrvu Murter, prenosi agencija Beta. Hrvatsko Ministarstvo… »
Plenković: Ne znam odakle Hrebaku da će izbori biti na proljeće
SEEbiz 27.01.2023
SINJ - Premijer Andrej Plenković, u pratnji ministara Tome Medveda, Davora Filipovića i Šime Erlića, boravi danas u Sinju, gdje je sudjelovao na svečanosti otvorenja Veteranskog centra. Vezano uz ispitivanja koja se danas provode zbog nestanka ruske… »
Mesecima niko nije primetio da je nema: Plenković nema posebnih saznanja o nestanku jahte ruskog oligarha bliskog Putinu
Blic 27.01.2023
Premijer Andrej Plenković izjavio je danas u Sinju da nema neka posebna saznanja o nestanku jahte ruskog oligarha bliskog ruskom predsedniku Vladimiru Putinu. - Policija treba da ispita ko su ljudi koji su odveli jahtu i oni će o tome izvestiti, ja nemam… »
Vesti dana »

Novi toplotni talas u Srbiji donosi temperature do 38 stepeni i više
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 34 povezane

Uživo Počinje okupacija; Stižu reakcije iz celog sveta: Hitno se zaustavite; Počelo gomilanje vojske FOTO/MAPA
B92 pre 10 minutajoš 35 povezanih

Dogovoreno mesto susreta Trampa i Putina, nije otkriveno gde i kada
Južne vesti pre 44 minutajoš 29 povezanih