Povezane vesti
Guterres: Društvene mreže saučesnici u širenju ekstremizma i rasizma
Al Jazeera 28.01.2023
Generalni sekretar Ujedinjenih naroda smatra da su društvene mreže i oni koji se oglašavaju na njima saučesnici u širenju ekstremizma i rasizma. Generalni sekretar Ujedinjenih naroda Antonio Guterres je izjavio kako su društvene mreže i oni koji se… »
"Znamo kako lako se govor mržnje pretvara u zločin": Gutereš o ekstremizmu i rasizmu na društvenim mrežama
Blic 27.01.2023
Generalni sekretar UN Antonio Gutereš rekao je danas da su društvene mreže i oni koji se oglašavaju na njima saučesnici u širenju ekstremizma i rasizma. - Oni su vođeni profitom vratili ekstremizam sa margine u mejnstrim. Korišćenjem algoritama koji… »
Vesti dana »
Vučić u Briselu na radnoj večeri sa Ursulom fon der Lajen i Antonijem Koštom
Sputnik pre 16 minutajoš 27 povezanih
NBS održava stabilnost deviznog tržišta uz blage oscilacije kursa dinara prema evru
Naslovi.ai pre 51 minutajoš 32 povezane
"Građani kupuju i za sledeću godinu, svega se plaše" - cena peleta drastično skočila na stovarištima širom Srbije: Šta kažu proizvođači?
Blic pre 5 satijoš 9 povezanih
Situacija sa NIS-om i gasom: Vučić o rokovima, sekundarnim sankcijama i diverzifikaciji snabdevanja
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 30 povezanih
Borko Stefanović: Vučić prodaje priču Evropi, da Crna Gora i Albanija, koje su pred ulazak u EU, sačekaju Srbiju
N1 Info pre 8 satijoš 29 povezanih


