Povezane vesti

Staklorezac pravosnažno osuđen na 30 godina zatvora zbog ubistva u Resavskoj

Staklorezac pravosnažno osuđen na 30 godina zatvora zbog ubistva u Resavskoj

Euronews 28.01.2023
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio stakloresca iz Resavske ulice Filipa Gavranovića na kaznu zatvora od 30 godina zbog teškog ubistva komšije pekara Nikole Ostojića, u novembru 2017. godine, nakon čega je njegovo telo sakrio u svojoj… »
Staklorezac pravosnažno osuđen na 30 godina zatvora zbog ubistva u Resavskoj

Staklorezac pravosnažno osuđen na 30 godina zatvora zbog ubistva u Resavskoj

RTS 28.01.2023
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio stakloresca iz Resavske ulice Filipa Gavranovića na kaznu zatvora od 30 godina zbog teškog ubistva komšije pekara Nikole Ostojića, u novembru 2017. godine, nakon čega je njegovo telo sakrio u svojoj… »
"Kazna mi ne znači, moje dete nema oca": Staklorezac osuđen na 30 godina robije nakon ubistva komšije Nikole u Resavskoj…

"Kazna mi ne znači, moje dete nema oca": Staklorezac osuđen na 30 godina robije nakon ubistva komšije Nikole u Resavskoj…

Blic 28.01.2023
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio stakloresca iz Resavske ulice Filipa Gavranovića na kaznu zatvora od 30 godina zbog teškog ubistva komšije pekara Nikole Ostojića, u novembru 2017. godine, nakon čega je njegovo telo sakrio u svojoj… »
Masakrirao ga čekićem, pa telo sakrio u radnji: Staklorezac osuđen za teško ubistvo Nikole u Resavskoj, supruga uputila…

Masakrirao ga čekićem, pa telo sakrio u radnji: Staklorezac osuđen za teško ubistvo Nikole u Resavskoj, supruga uputila…

Kurir 28.01.2023
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio stakloresca iz Resavske ulice Filipa Gavranovića na kaznu zatvora od 30 godina zbog teškog ubistva komšije pekara Nikole Ostojića, u novembru 2017. godine, nakon čega je njegovo telo sakrio u svojoj… »
Prijatelja ubio zbog novca, telo krio u svom lokalu: Staklorescu Filipu Gavranoviću potvrđena presuda od 30 godina

Prijatelja ubio zbog novca, telo krio u svom lokalu: Staklorescu Filipu Gavranoviću potvrđena presuda od 30 godina

Nova 28.01.2023
Apelacioni sud potvrdio je presudu Višeg suda u Beogradu kojom je Filip Gavranović osuđen na 30 godina zbog ubistva svog prijatelja pekara Nikole Ostojića, a motiv ubistva je bio novac. Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je presudu Višeg suda kojom… »
Staklorezac Filip Gavranović koji je ubio pekara Nikolu Ostojića osuđen na 30 godina

Staklorezac Filip Gavranović koji je ubio pekara Nikolu Ostojića osuđen na 30 godina

Telegraf 28.01.2023
Gavranović je osuđen jer je 3. novembra 2017. godine uveče, u svojoj staklorezačkoj radnji, pijan, iz koristoljublja ubio Ostojića. Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio stakloresca iz Resavske ulice Filipa Gavranovića na kaznu zatvora od… »
"Kazna mi ne znači, moje dete nema oca": Bolne reči supruge pekara nakon presude staklorescu koji ga je ubio

"Kazna mi ne znači, moje dete nema oca": Bolne reči supruge pekara nakon presude staklorescu koji ga je ubio

Telegraf 28.01.2023
"Dobro je da kazna nije smanjena, bilo bi porazno" Filipa Gavranovića, stakloresca iz Resavske ulice, Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio na kaznu zatvora od 30 godina zbog teškog ubistva komšije pekara Nikole Ostojića, u novembru 2017… »
Staklorezac pravosnažno osuđen na 30 godina zatvora zbog ubistva u Resavskoj

Staklorezac pravosnažno osuđen na 30 godina zatvora zbog ubistva u Resavskoj

RTV 28.01.2023
BEOGRAD - Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio stakloresca iz Resavske ulice Filipa Gavranovića na kaznu zatvora od 30 godina zbog teškog ubistva komšije pekara Nikole Ostojića, u novembru 2017. godine, nakon čega je njegovo telo sakrio u… »

Vesti dana »