Povezane vesti

Milojević: Spremni smo da pokažemo pravo lice u domaćem prvenstvu

Milojević: Spremni smo da pokažemo pravo lice u domaćem prvenstvu

Politika 28.01.2023
ANTALIJA – Zadovoljan sam urađenim, odnosom igrača, time koliko smo i kako radili, izjavio je trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević nakon završetka priprema u Turskoj. Fudbaleri Crvene zvezde su na pripremama u Antaliji odigrali šest… »
Milojević podvukao crtu: „Prucev ima drugačiju radnu etiku od ostalih mladih igrača“!

Milojević podvukao crtu: „Prucev ima drugačiju radnu etiku od ostalih mladih igrača“!

Hot sport 28.01.2023
Trener „crveno-belih“ zadovoljan je pripremama šampiona Srbije Crvena zvezda je pobedila na 5 od 6 utakmica a jedini poraz je došao od ekipe Ludogoreca. – Zadovoljan sam urađenim, odnosom igrača, time koliko smo i kako radili. Postoji kliše da… »
Milojević najavljuje "Zvezdino proleće": Očekujem da u nastavku sezone imamo više energije

Milojević najavljuje "Zvezdino proleće": Očekujem da u nastavku sezone imamo više energije

Euronews 28.01.2023
Završili su fudbaleri Crvene zvezde pripreme u Turskoj i pred njima je glazura forme pred početak drugog dela sezone koji počinje u subotu, 4. februara derbijem protiv Vojvodine (16h). Šef stručnog štaba Crvene zvezde Miloš Milojević zadovoljan je… »
To neću da trpim, bio sam veoma ljut! Trener Zvezde se javio posle priprema, a 1 igrač ga iznenadio: "On je nezgodan"

To neću da trpim, bio sam veoma ljut! Trener Zvezde se javio posle priprema, a 1 igrač ga iznenadio: "On je nezgodan"

Mondo 28.01.2023
Miloš Milojević napravio je analizu urađenog na pripremama Crvene zvezde. Miloš Milojević napravio je analizu urađenog na pripremama Crvene zvezde. Crvena zvezda završila je pripreme u Turskoj. U generalnoj probi pobedila je Austriju Lustenau (3:2)… »
Milojević sumirao utiske sa priprema Zvezde, dva imena odskočila - hoće li dobiti minutažu?

Milojević sumirao utiske sa priprema Zvezde, dva imena odskočila - hoće li dobiti minutažu?

Sportske.net 28.01.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je danas da je zadovoljan odrađenim pripremama u Antaliji i istakao da će "crveno-beli" u nastavku sezone biti "energični, željni utakmica i lepršavi". "Zadovoljan sam urađenim, odnosom igrača… »
Milojević: Imamo dobru grupu i igrača i ljudi

Milojević: Imamo dobru grupu i igrača i ljudi

Sport klub 28.01.2023
Podeli : Trener Crvene zvezde Miloš Milojević rezimirao je sve ono što je urađeno na pripremnom periodu u Antaliji. „Zadovoljan sam urađenim, odnosom igrača, time koliko smo i kako radili. Postoji kliše da ‘može bolje’ i zaista je moglo, ali… »
Milojević o pripremama u Antaliji: Zadovoljan sam, hvala igračima što su me trpeli u raznim raspoloženjima

Milojević o pripremama u Antaliji: Zadovoljan sam, hvala igračima što su me trpeli u raznim raspoloženjima

Večernje novosti 28.01.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je danas da je zadovoljan odrađenim pripremama u Antaliji i istakao da će crveno-beli u nastavku sezone biti "energični, željni utakmica i lepršavi". FOTO: FK Crvena zvezda "Zadovoljan sam… »

Vesti dana »