Povezane vesti

Američki general: SAD će zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

Američki general: SAD će zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

Politika 28.01.2023
VAŠINGTON - General američkog vazduhoplovstva Majk Minihan naveo je u pismu koje je poslao podređenim oficirima da mu „intuicija govori” da će SAD zaratiti protiv Kine u naredne dve godine. U pismu u koje je uvid imala američka TV NBC Njuz… »
General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

Euronews 28.01.2023
General američkog vazduhoplovstva Majk Minihan naveo je u pismu koje je poslao podređenim oficirima da mu "intuicija govori" da će SAD zaratiti protiv Kine u naredne dve godine. U pismu u koje je uvid imala američka TV NBC Njuz, Minihan je dodao da… »
General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

Vesti online 28.01.2023
General američkog vazduhoplovstva Majk Minihan naveo je u pismu koje je poslao podređenim oficirima da mu “intuicija govori” da će SAD zaratiti protiv Kine u naredne dve godine. U pismu u koje je uvid imala američka TV NBC Njuz, Minihan je dodao… »
"SAD ulazi u rat sa Kinom!" Američki general zabrinuo svet, izneo šokantu vizijom krvavog scenarija

"SAD ulazi u rat sa Kinom!" Američki general zabrinuo svet, izneo šokantu vizijom krvavog scenarija

Kurir 28.01.2023
General američkih vazduhoplovnih snaga predviđa da će SAD već 2025. godine biti u ratu s Kinom! Jedan od najviši vojnih zapovednika, na čijoj uniformi ponosno stoje četiri generalske zvezde, svojim je oficirima, piše NBC News, juče poslao dopis u… »
General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

RTV 28.01.2023
VAŠINGTON - General američkog vazduhoplovstva Majk Minihan naveo je u pismu koje je poslao podređenim oficirima da mu "intuicija govori" da će SAD zaratiti protiv Kine u naredne dve godine. U pismu u koje je uvid imala američka TV NBC Njuz, Minihan… »
General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

General SAD: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

Dnevnik 28.01.2023
VAŠINGTON: General američkog vazduhoplovstva Majk Minihan naveo je u pismu koje je poslao podređenim oficirima da mu "intuicija govori" da će SAD zaratiti protiv Kine u naredne dve godine. U pismu u koje je uvid imala američka TV NBC Njuz, Minihan je… »
Sablasna predviđanja američkog generala: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

Sablasna predviđanja američkog generala: Intuicija mi govori da će SAD zaratiti sa Kinom u naredne dve godine

Nova 28.01.2023
General američkog vazduhoplovstva Majk Minihan naveo je u pismu koje je poslao podređenim oficirima da mu "intuicija govori" da će SAD zaratiti protiv Kine u naredne dve godine. U pismu u koje je uvid imala američka TV NBC Njuz, Minihan je dodao da… »
Sukob Amerike i kine neizbežan? Vojsci stiglo pismo: "Pripremite se. Uskoro ćemo biti u ratu"

Sukob Amerike i kine neizbežan? Vojsci stiglo pismo: "Pripremite se. Uskoro ćemo biti u ratu"

Pravda 28.01.2023
General američkog vazduhoplovstva predviđa da će SAD biti u ratu sa Kinom 2025. godine. Jedan od najviših vojnih komandanata, na čijoj uniformi se ponosno nalaze četiri generalske zvezde, poslao je juče pismo svojim oficirima, piše En-Bi-Si njuz… »
Američki general: Moramo biti spremni za rat s Kinom za dve godine

Američki general: Moramo biti spremni za rat s Kinom za dve godine

N1 Info 28.01.2023
General američkog vazduhoplovstva izjavio je da postoji mogućnost rata s Kinom za dve godine i zatražio od svojih vojnika da se pripreme u skladu s tim. General Majk Minihan, komandant Vazdušnih snaga američkog ratnog vazduhoplovstva, poslao je… »
„Uskoro ćemo biti u ratu s Kinom, pripremite se“: Mračno predskazanje važnog SAD generala uplašilo svet

„Uskoro ćemo biti u ratu s Kinom, pripremite se“: Mračno predskazanje važnog SAD generala uplašilo svet

Nova 28.01.2023
Američki general Majk Minihan, jedan od najviših vojnih komandanata, na čijoj uniformi se ponosno nalaze četiri generalske zvezde, poslao je juče pismo svojim oficirima u kojem ih obaveštava da predviđa početak rata sa Kinom u naredne dve godine… »
Američki general poslao dopis avijaciji: Spremajte se za rat!

Američki general poslao dopis avijaciji: Spremajte se za rat!

Pravda 28.01.2023
Neophodno je pripremiti se za to da bi u naredne dve godine mogao da izbije rat između Vašingtona i Pekinga, jer bi Kina mogla da iskoristi zauzetost SAD i Tajvana na predsedničkim izborima 2024. da napadne ostrvo, piše u dopisu američkoj vojsci. Ovo… »

Vesti dana »