Povezane vesti
Sneg i kiša ne mogu im ništa, gradnja autoputa se ne prekida: Intezivirani radovi na probijanju obe tunelskih cevi…
RINA 28.01.2023
Autor: RINA.rs Podeli: Sneg i kiša ne mogu im ništa, gradnja autoputa se ne prekida: Intezivirani radovi na probijanju obe tunelskih cevi, građevinci konstantno se susreću sa novim izazovima (FOTO) Čačak / Lučani / Požega - Iako duga 18, 6… »
Sneg i kiša ne mogu im ništa, gradnja autoputa se ne prekida: Građevinci se konstantno susreću sa novim izazovima (foto)
Kurir 28.01.2023
Iako duga 18, 6 kilometara deonica auto – puta Miloš Veliki od Pakovraća do Požege izuzetno je zahtevna i veliki je izazov za kineske neimare i naše inženjere. Jedan od njih je i Vladimir Jovanović koji je zadužen za 60 nadvožnjaka i mostova u… »
Vesti dana »

Uhapšen student zbog snimka gađanja jajima gradonačelnika Niša, pred policijom veliki broj građana i studenata
Rešetka pre 41 minutajoš 15 povezanih

Novosađani sa 16 minuta tišine odali počast i novoj žrtvi pada nadstrešnice
Beta pre 1 satjoš 32 povezane

MUP zvučni top novosadskoj firmi platio tri puta više nego Amerikanci direktno proizvođaču
Radio 021 pre 14 satijoš 12 povezanih

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice: Građani odaju poštu preminulom mladiću
NIN pre 41 minutajoš 38 povezanih

FOTO Novak na kameri napisao poruku za stradalog Vukašina: Emotivni potez pred celim svetom zbog pada nadstrešnice
Nova pre 41 minutajoš 60 povezanih