Povezane vesti

Đoković protiv Cicipasa za trostruko veći ulog

Đoković protiv Cicipasa za trostruko veći ulog

Politika 28.01.2023
Najbolji srpski sportista savladao Pola (SAD) sa 7:5, 6:1, 6:2 i plasirao se u finale (sutra 9.30 časova) u kojem će igrati za novu, desetu titulu u Melburnu, povratak na prvo mesto ATP liste i izjednačenje rekorda u broju grend slem titula (Nadal 22)… »
Kako igra, Novak će i sina Stefana dočekati na ATP turu

Kako igra, Novak će i sina Stefana dočekati na ATP turu

Nova 28.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković igra u nedelju finale protiv Stefanosa Cicipasa i to će mu biti šansa da uzme svoj 22. grend slem trofej. Već je odavno jasno da je prošlu deceniju završio kao najdominantniji igrač na ATP turu, ali su… »
Đoković se sutra bori za 22. Grend slem u karijeri: Kladionice kažu da je Srbin izraziti favorit!

Đoković se sutra bori za 22. Grend slem u karijeri: Kladionice kažu da je Srbin izraziti favorit!

Hot sport 28.01.2023
Još jedan korak do cilja. Srpski teniser Novak Đoković, plasirao se u finale Australijan opena, koje će igrati protiv Stefanosa Cicipasa u nedelju od 9:30 časova. I pored povrede koja ga je mučila na startu turnira, Novak je uspeo da prolazi iz kola… »
Beloruskinja se obratila Novaku Đokoviću! Dok je slavila, napisala mu ovu poruku na Instagramu! (foto)

Beloruskinja se obratila Novaku Đokoviću! Dok je slavila, napisala mu ovu poruku na Instagramu! (foto)

Mondo 28.01.2023
Osvajačica Australijan opena našla vreme da na Instagramu pošalje poruku Noletu. Osvajačica Australijan opena našla vreme da na Instagramu pošalje poruku Noletu. Beloruska šampionka Australijan opena Arina Sabalenka dobila je niz čestitki posle… »
Provokacija u Melburnu: „Zastava nije bitna, svi znaju odakle sam“

Provokacija u Melburnu: „Zastava nije bitna, svi znaju odakle sam“

Nova 28.01.2023
Nije moglo bez uvlačenja politike u sport, iako se stalno priča o razdvajanju te dve sfere života. Beloruska teniserka Arina Sabalenka srećna je zbog pobede u finalu Australijan opena. Opisuje subotnji okršaj sa Elenom Ribakinom kao najbolji dan u… »
Đoković sutra u finalu Australijan opena protiv Cicipasa

Đoković sutra u finalu Australijan opena protiv Cicipasa

Dnevnik 28.01.2023
MELBURN: Srpski teniser Novak Đoković igraće sutra u finalu Otvorenog prvenastva Australije protiv Grka Stefanosa Cicipasa. Meč počinje u 9.30 po srednjeevropskom vremenu. Srpski teniser je u polufinalu bio bolji od Amerikanca Tomija Pola sa 3:0 u… »
Novakov bilans protiv Cicipasa - Sledi li nova drama u pet setova?

Novakov bilans protiv Cicipasa - Sledi li nova drama u pet setova?

Sportske.net 28.01.2023
Beloruskinja Arina Sabalenka je danas osvojila Australijan open u ženskoj konkurenciji, a u nedelju od 09.30 časova po našem vremenu saznaćemo ko će biti novi šampion i u muškoj konkurenciji - da li naš Novak Đoković ili Grk Stefanos Cicipas. To… »
FOTO Đoković čestitao pobednici Australijan opena, ona mu poslala posebnu poruku pred finale

FOTO Đoković čestitao pobednici Australijan opena, ona mu poslala posebnu poruku pred finale

Nova 28.01.2023
Srpski teniser ima veliku podršku. Beloruska teniserka Arina Sabalenka osvojila je titulu na Australijan openu u Melburnu. Ona je u finalu savladala Elenu Ribakinu, kazahstansku predstavnicu u tri seta, sa 4:6, 6:3, 6:4 za dva sata i 28 minuta tenisa i… »
Đoković dobio odgovor: Sabalenka poslala poruku Novaku pred finale Australijan opena protiv Cicipasa

Đoković dobio odgovor: Sabalenka poslala poruku Novaku pred finale Australijan opena protiv Cicipasa

Večernje novosti 28.01.2023
BELORUSKA teniserka Arina Sabalenka dobila je brojne čestitke za osvajanje prvog grend slema u karijeri, a jedna od njih stigla je i od najboljeg tenisera sveta svih vremena, Novaka Đokovića. Nole je na Instagramu uputio čestitke Arini, a ona mu je… »
Sabalenka: I dalje svi znaju da sam Beloruskinja

Sabalenka: I dalje svi znaju da sam Beloruskinja

Sport klub 28.01.2023
Podeli : Beloruska teniserka Arina Sabalenka osvojila je u Melburnu prvu grend slem titulu, čime je svakako napravila rezultat karijere. – Ovo je ludo. Presrećna sam. Teško je objasniti osećanja u ovom trenutku. Ovo je najbolji meč koji sam… »
Sabalenka: I dalje svi znaju da sam Beloruskinja

Sabalenka: I dalje svi znaju da sam Beloruskinja

Sport klub 28.01.2023
Podeli : Beloruska teniserka Arina Sabalenka osvojila je u Melburnu prvu grend slem titulu, čime je svakako napravila rezultat karijere. – Ovo je ludo. Presrećna sam. Teško je objasniti osećanja u ovom trenutku. Ovo je najbolji meč koji sam… »
Sabalenka nakon titule na AO: ''i dalje svi znaju da sam Beloruskinja''

Sabalenka nakon titule na AO: ''i dalje svi znaju da sam Beloruskinja''

Večernje novosti 28.01.2023
Bloruska teniserka Arina Sabalenka osvojila je svoju prvu Grend slem titulu, pobedom nad Ribakinom na Australijan openu rezultatom 2:1 (4:6, 6:3, 6:4). FOTO: Tanjug/AP Ostvarila je najbolji rezultat karijere, a nakon meča nije krila zadovoljstvo. – Ovo… »
Beker se oglasio pred veliki meč Ovo je finale snova, istorija će biti ispisana

Beker se oglasio pred veliki meč Ovo je finale snova, istorija će biti ispisana

Alo 28.01.2023
Boris Beker, trostruki šampion Vimbldona, oduševljen je što će u finalu Australijan opena igrati Novak Đoković i Stefanos Cicipas. Novak će se boriti za 22. titulu u karijeri na turnirima velike četvorke, a Cicipas za prvu. Beker smatra da će ovo… »
Beker: Prisustvujemo istoriji, ovo je finale snova

Beker: Prisustvujemo istoriji, ovo je finale snova

Vesti online 28.01.2023
Boris Beker, trostruki šampion Vimbldona, oduševljen je što će u finalu Australijan opena igrati Novak Đoković i Stefanos Cicipas. Novak će se boriti za 22. titulu u karijeri na turnirima velike četvorke, a Cicipas za prvu. Beker smatra da će ovo… »
Đoković čestitao Sabalenki: Srpski teniser uputio lepe reči i poraženoj teniserki!

Đoković čestitao Sabalenki: Srpski teniser uputio lepe reči i poraženoj teniserki!

Hot sport 28.01.2023
Srpski teniser se oglasio povodom finala Australijan opena u ženskoj konkurenciji Arina Sabalenka je osvojila svoju prvu Grend slem titulu, savladavši Elenu Ribakinu sa 2:1, po setovima 4:6/6:3/6:4 nakon dva i po sata igre. Čestitke na račun… »
Novače, pokaži im ko je gazda! Sve o finalu Australijan opena - kad se igra, šta kaže istorija i šta je dupli ulog!

Novače, pokaži im ko je gazda! Sve o finalu Australijan opena - kad se igra, šta kaže istorija i šta je dupli ulog!

Mondo 28.01.2023
Novak Đoković igra protiv Stefanosa Cicipasa u Melburnu za titulu i prvo mesto. Novak Đoković igra protiv Stefanosa Cicipasa u Melburnu za titulu i prvo mesto. Novak Đoković igra protiv Stefanosa Cicipasa za titulu na Australijan openu. Meć se igra… »
Beker pred finale AO-a: „Ovo je istorija tenisa a mi je uzimamo zdravo za gotovo“!

Beker pred finale AO-a: „Ovo je istorija tenisa a mi je uzimamo zdravo za gotovo“!

Hot sport 28.01.2023
Bivši trener Novaka Đokovića očekuje uzbudljivo finale Novak Đoković i Stefanos Cicipas igraju u nedelju od 9:30 časova finale Australijan opena. Srpski teniser se bori za rekordnu 22. Grend slem titulu dok Grk želi da dođe do prvog. Pobednik… »

Vesti dana »