Povezane vesti

„Da sam planirao, ne bi bilo tako“: Dejan Matić otkrio koju je njegovu pesmu trebalo da otpeva brat Saša

„Da sam planirao, ne bi bilo tako“: Dejan Matić otkrio koju je njegovu pesmu trebalo da otpeva brat Saša

Nova 29.01.2023
U pitanju je veliki hit. Dejan Matić je na estradnoj sceni nešto više od dve decenije, a tokom bogate karijere, snimio je neke pesme koje se i danas slušaju. Ipak, jedna numera mu je najdraža, a za istu je čak i snimio spot sa svojom porodicom… »
Saša nije hteo tu pesmu, a ja sam verovao u nju! Dejan Matić otkrio istinu o velikom hitu - malo ko zna ovu priču!

Saša nije hteo tu pesmu, a ja sam verovao u nju! Dejan Matić otkrio istinu o velikom hitu - malo ko zna ovu priču!

Mondo 29.01.2023
Dejan Matić ju je otpevao umesto brata Saše Matića, a otkrio je i koja pesma mu je autobiografska i omiljena. Dejan Matić ju je otpevao umesto brata Saše Matića, a otkrio je i koja pesma mu je autobiografska i omiljena. Popularna braća i vrhunski… »
Ovaj hit Dejana Matića je Saša odbio da snimi: Pevač otkrio koja njegova numera je autobiografska

Ovaj hit Dejana Matića je Saša odbio da snimi: Pevač otkrio koja njegova numera je autobiografska

Blic 28.01.2023
Popularni pevač Dejan Matić otkrio je jedan od svojih najvećih hitova snimio umesto njegovog brata Saše Matića. Naime, pevač je prvo izdvojio jednu svoju numeru koja mu je obeležila karijeru, a takođe je i, kako sam priznaje, autobiografska. - To… »

Vesti dana »