Povezane vesti

Na korak do pomirenja? Zvezdan i Ana se uputili na ostrvo da se osame! Bivši supružnici uradili neočekivan potez (video)

Na korak do pomirenja? Zvezdan i Ana se uputili na ostrvo da se osame! Bivši supružnici uradili neočekivan potez (video)

Kurir 29.01.2023
Rijaliti učesnici Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić odlučili su da popričaju nakon svega i razjasne njihov odnos. Naime, Zvezdan i Ana su seli na čamac i uputili se ka Rajskom ostrvu. Ana je bila skeptična ali je ipak pristala da ode sa njim. - On… »
"Prevario sam te i pre zadruge" Zvezdanovo priznanje slomilo Anu na delove, ona krenula da plače: Ti si bio moje sve! (video)

"Prevario sam te i pre zadruge" Zvezdanovo priznanje slomilo Anu na delove, ona krenula da plače: Ti si bio moje sve! (video)

Kurir 29.01.2023
Rijaliti učesnica Ana Ćurčić i njen bivši nevenčani muž Zvezdan Slavnić osamili su se na Rajskom ostrvu i popričali o njihovom odnosu. - Hoću da pričamo normalno i iskreno - rekao je Zvezdan. - Ja sam uvek pričala iskreno sa tobom - dodala je… »
"Oko za oko, zub za zub" Ana sprema brutalnu osvetu Zvezdanu, ljubavnici dala bruka nadimak, a ovakav je život imala s…

"Oko za oko, zub za zub" Ana sprema brutalnu osvetu Zvezdanu, ljubavnici dala bruka nadimak, a ovakav je život imala s…

Kurir 29.01.2023
Ana Ćurčić otvorila je dušu o svemu što je u proteklom periodu preživljavala zbog Zvezdana Slavnića. - Voli te on(Zvezdan kao Boga) - rekla je Maja. - Ne voli taj nikog, voli samo sebe. Znam da vi imate nameru da mu pomognete, tešite ga, ali meni… »
Smislio kvarnu taktiku protiv bivše Prodao Anu, a sad okreće cimere protiv nje! Svi se sledili od straha, ona mu sve sasula u…

Smislio kvarnu taktiku protiv bivše Prodao Anu, a sad okreće cimere protiv nje! Svi se sledili od straha, ona mu sve sasula u…

Kurir 29.01.2023
Zvezdan Slavnić pokušao je da zakopa ratne sekire sa Miljanom Popović, ali se ona držala svog stava do samog kraja konverzacije. - Izvinjavam ti se što sam te polio, ali ne mogu da verujem da ti govoriš da ja išta fejkujem - rekao je Zvezdan. - Da… »
"Godinama sam živela u strahu": Ana iznela sve nakon što je Zvezdan nasrnuo na nju: "Ne mogu više da trpim"

"Godinama sam živela u strahu": Ana iznela sve nakon što je Zvezdan nasrnuo na nju: "Ne mogu više da trpim"

Blic 29.01.2023
Nakon žestoke svađe između Zvezdana Slavnića i njegove bivše supruge Ane Ćurčić, koja je umalo esklairala fizičkim obračunom. ona je priznala Zorici Marković da je godinama živela u strahu. - Ne znam šta mu ovo znači - rekla je Zorica. -… »
Ana Ćurčić otvorila dušu! Nakon što je Zvezdan nasrnuo na nju otkrila kroz kakav je pakao prolazila: Ne mogu više da…

Ana Ćurčić otvorila dušu! Nakon što je Zvezdan nasrnuo na nju otkrila kroz kakav je pakao prolazila: Ne mogu više da…

Kurir 29.01.2023
Ana Ćurčić priznala je Zorici Marković da je godinama živela u strahu zbog Zvezdana Slavnića. - Ne znam šta mu ovo znači - rekla je Zorica. - Samo ne želim da se moja deca sada brinu. Pitala sam ga da li je svestan šta mi je uradio, ništa loše… »

Vesti dana »