Povezane vesti

Posle skandalozne tuče sa editom, Indi otkrila šok detalje! Evo gde su sestre završile s majkom nakon makljaže!

Posle skandalozne tuče sa editom, Indi otkrila šok detalje! Evo gde su sestre završile s majkom nakon makljaže!

Mondo 29.01.2023
Sestre Edita i Indi Aradinović našle su se u epicentru skandala nakon što je do javnosti dospeo snimak na kom se makljaju nasred ulice, a pevačica je sada otkrila gde su završile nakon sukoba. Sestre Edita i Indi Aradinović našle su se u epicentru… »
Jovana Jeremić se potukla sa sestrom! Evo zašto je sve počelo - tresla ce cela zgrada!

Jovana Jeremić se potukla sa sestrom! Evo zašto je sve počelo - tresla ce cela zgrada!

Mondo 29.01.2023
Voditeljka Jovana Jeremić ispričala je kako se potukla sa sestrom u stanu i kako je nastao haos. Voditeljka Jovana Jeremić ispričala je kako se potukla sa sestrom u stanu i kako je nastao haos. U jeku skandala pevačica i sestara Edite i Indi… »
"Mislim da treba da mu oprosti": Indi Aradinović dala svoj sud o odnosu Ane i Zvezdana: "Oni imaju dogovor!"

"Mislim da treba da mu oprosti": Indi Aradinović dala svoj sud o odnosu Ane i Zvezdana: "Oni imaju dogovor!"

Blic 29.01.2023
Pevačica Indira Aradinović Indi prokomentarisala je ulazak Ane Ćurčić u rijaliti "Zadruga". Pevačica Indira Aradinović Indi ovih dana nalazi se u epicentru skandala zbog snimka tuče sa rođenom sestrom, takođe pevačicom Editom, a o njima i… »
"Imaju dogovor duše, oni su karmički vezani" Indi dala svoj sud o odnosu Zvezdana i Ane: Treba da mu oprosti i živi u miru!

"Imaju dogovor duše, oni su karmički vezani" Indi dala svoj sud o odnosu Zvezdana i Ane: Treba da mu oprosti i živi u miru!

Kurir 29.01.2023
Pevačica Indira Indi Aradinović govorila je o aktuelnim dešavanjima kako u svom životu tako i inače. Naime, pevačica se dotakla i "Zadruge" i kontraverznog odnosa Ane Ćurčić i Zvezdana Slavnića. - Zadruga je život. Njima se život dešava… »
Veliki intervju Indi Aradinović posle skandalozne tuče sa Editom: Otkrila šok detalje, evo gde su posle makljaže završile…

Veliki intervju Indi Aradinović posle skandalozne tuče sa Editom: Otkrila šok detalje, evo gde su posle makljaže završile…

Kurir 29.01.2023
Pevačica Indira Aradinović Indi ovih dana nalazi se u epicentru skandala zbog snimka tuče sa rođenom sestrom, takođe pevačicom Editom, a o njima i njihovom sukobu i odnosu bruje svi domaći mediji. U velikom intervjuu Indi je progovorila o… »
"Sve je gorelo, gorela je cela zgrada" Šok priznanje Jovana Jeremić: Potukla sam se sa sestrom: Počupala mi je nadogradnju!

"Sve je gorelo, gorela je cela zgrada" Šok priznanje Jovana Jeremić: Potukla sam se sa sestrom: Počupala mi je nadogradnju!

Kurir 29.01.2023
Voditeljka Jovana Jeremić šokirala je priznanjem da se i ona, kao sestre Indi i Edita Aradinović, tukla sa sestrom. Naime, žestoki sukob između sestara Indi i Edite Aradinović, koji je eskalirao tučom nasred ulice, šokirao je javnost. U jednom… »
„Edita je čisti bokser, ko Knele, baš me dobro nabada“: Indi na šokantan način objasnila tuču s sestrom

„Edita je čisti bokser, ko Knele, baš me dobro nabada“: Indi na šokantan način objasnila tuču s sestrom

Nova 29.01.2023
Osvrnula se na skandal. Nekoliko dana nakon što je isplivao snimak na kojem se rođene sestre Edita i Indi tuku na sred ulice, strasti se ne smiruju. Sestre Aradinović su se nekoliko puta oglašavale povodom ove situacije, a Indi je sada gostovala u… »
Šok u jutarnjem! Indi pustili skandalozni snimak tuče, Jovana Jeremić priznala: "tukla sam se i ja sa sestrom, gorela je…

Šok u jutarnjem! Indi pustili skandalozni snimak tuče, Jovana Jeremić priznala: "tukla sam se i ja sa sestrom, gorela je…

Blic 29.01.2023
Žestoki sukob između sestara Indi i Edite Aradinović, koji je eskalirao tučom nasred ulice, zaprepastio je domaću javnost. Indi je bila gošća u jutarnjem programu na Pink televiziji gde je govorila o sukobu sa sestrom. Njih dve su se čupale i… »
"Ovde me baš dobro nabada" Indi o batinama koje je popila od rođene sestre: Mi se glasno bijemo i makljamo! Otkrila razlog…

"Ovde me baš dobro nabada" Indi o batinama koje je popila od rođene sestre: Mi se glasno bijemo i makljamo! Otkrila razlog…

Kurir 29.01.2023
Pevačice Indira i Edita Aradinović žestoko su se potukle usred bela dana i pesnicama dokazale da iz sestrinske ljubavi vrlo lako može da se izrodi brutalno nasilje, a razlog njihovog sukoba su navodno pretnje koje je Indi upućivala mlađoj sestri… »

Vesti dana »