Povezane vesti

Bojana Novaković o susretu sa patrijarhom: Ukazala sam mu na opasnost od projekta Jadar

Bojana Novaković o susretu sa patrijarhom: Ukazala sam mu na opasnost od projekta Jadar

Danas 29.01.2023
Glumica i ekološka aktivistkinja Bojana Novaković rekla je danas da se tokom vikenda u Njujorku srela sa poglavarom Srpske pravoslavne crkve Porfirijem, kojem je ukazala na opasnost od projekta Jadar kompanije Rio Tinto i eksploatacije litijuma u… »
Bojana Novaković: Razgovarala sam s patrijarhom o litijumu i ulio mi je nadu

Bojana Novaković: Razgovarala sam s patrijarhom o litijumu i ulio mi je nadu

N1 Info 29.01.2023
Glumica i aktivistkinja Bojana Novaković objavila je na Tviteru da se tokom vikenda u Njujorku srela sa patrijarhom Srpske pravoslavne crkve Porfirijem kojem je ukazala na opasnost od projekta Jadar kompanije Rio Tinto i eksploatacije litijuma u Srbiji… »
Bojana Novaković razgovarala sa Porfirijem o Rio Tintu: „Uzbuđena sam zbog nade koju mi je dao“ FOTO

Bojana Novaković razgovarala sa Porfirijem o Rio Tintu: „Uzbuđena sam zbog nade koju mi je dao“ FOTO

Nova 29.01.2023
Glumica i aktivistkinja Bojana Novaković objavila je na svom Tviter nalogu da je sa Patrijarhom Porfirijem razgovarala o eksploataciji litijuma u Srbiji, te da joj je njegov odgovor ulio veliku nadu. Kako je Novaković napisala, ovog vikenda imala je… »

Vesti dana »