Povezane vesti

Dete je tražilo smoki i taj smoki nam je doneo dvosoban stan! Malina za Kurir: Taman će ćerka u oktobru na fakultet u…

Dete je tražilo smoki i taj smoki nam je doneo dvosoban stan! Malina za Kurir: Taman će ćerka u oktobru na fakultet u…

Kurir 29.01.2023
Malina Radisavljević (39) iz Blaca išla je u Kruševac kod svojih, a detetu je usput kupila smoki i još neke sitnice za 210 dinara. To joj je donelo dvosoban stan u Zemunskim kapijama u igri "Uzmi račun i pobedi". - Jedva sam se nekako sabrala od… »
Ko kaže da ne valja pušiti?! Vladan kupio cigarete pa dobio stan: Sad ćerka može na fakultet, nismo imali para da je…

Ko kaže da ne valja pušiti?! Vladan kupio cigarete pa dobio stan: Sad ćerka može na fakultet, nismo imali para da je…

Kurir 29.01.2023
Račun kojim sam dobio stan u Zemunskim kapijama je bio za kupljene cigare i svi su mi odmah rekli: "Ko kaže da ne valja puštiti?!" - s osmehom kaže za Kurir Vladan Petrović iz Šapca koji je u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" sinoć dobio… »
"Ćerka na jesen kreće na fakultet": Prvi stan u nagradnoj igri nije mogao da ode u bolje ruke

"Ćerka na jesen kreće na fakultet": Prvi stan u nagradnoj igri nije mogao da ode u bolje ruke

Telegraf 29.01.2023
Srećni dobitnik živi u stanu u šabačkom naselju Trkalište, sa suprugom Zoricom i ćerkom Teodorom. U novom ciklusu nagradne igre Uzmi račun i pobedi jednoiposoban stan u Zemunskim kapijama dobio je Vladan Petrović (51) iz Šapca. Od preko 120… »
Vladan kupio cigarete, uzeo račun, pa pobedio! Dobio stan, a kad je video svoje ime nije verovao: "Ovo je donelo sreću"

Vladan kupio cigarete, uzeo račun, pa pobedio! Dobio stan, a kad je video svoje ime nije verovao: "Ovo je donelo sreću"

Mondo 29.01.2023
Dobitnik jednoiposobnog stana u Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" poslao je je 120-130 računa. Dobitnik jednoiposobnog stana u Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" poslao je je 120-130 računa. " Račun kojim sam dobio stan u… »
Izvučeni prvi dobitnici stanova u nagradnoj igri “Uzmi račun i pobedi”

Izvučeni prvi dobitnici stanova u nagradnoj igri “Uzmi račun i pobedi”

Danas 29.01.2023
U okviru nagradne igre “Uzmi račun i pobedi” večeras su na RTS izvučena prva dva dobitnika stanova u Beogradu. Jednoiposoban stan u Zemunskim kapijama dobio je učesnik sa kodom AT553503. Reč je o Vladanu Petroviću iz Šapca koji je skenirao… »
Izvučeni prvi dobitnici stanova u nagradnoj igri “Uzmi račun i pobedi”

Izvučeni prvi dobitnici stanova u nagradnoj igri “Uzmi račun i pobedi”

Danas 28.01.2023
U okviru nagradne igre “Uzmi račun i pobedi” večeras su na RTS izvučena prva dva dobitnika stanova u Beogradu. Jednoiposoban stan u Zemunskim kapijama dobio je učesnik sa kodom AT553503. Reč je o Vladanu Petroviću iz Šapca koji je skenirao… »

Vesti dana »