Povezane vesti

Obistinila se mokina predviđanja surovih scena: Nakon Aninog ulaska Zvezdan je sve porazbijao, a sada sledi ono najgore…

Obistinila se mokina predviđanja surovih scena: Nakon Aninog ulaska Zvezdan je sve porazbijao, a sada sledi ono najgore…

Kurir 29.01.2023
Ana Ćurčić, bivša nevenčana supruga zadrugara Zvezdana Slavnića, sinoć je imala žestok okršaj u kome je on iz sve snage pred njom zalupio dvoje vrata i krenuoda je prati po imanju, što ju je uplašilo do te mere da je tražila zaštitu… »
"To mi je greška života": Velika ispovest Moke Slavnića, isplakao dušu govoreći o Zvezdanu: "Nemoćan sam"

"To mi je greška života": Velika ispovest Moke Slavnića, isplakao dušu govoreći o Zvezdanu: "Nemoćan sam"

Blic 29.01.2023
Zoran Moka Slavnić zaplakao je govoreći o sinu Zvezdanu i tragediji koja je njegovu porodicu zadesila. Legendarni košarkaš ovih dana našao se u žiži javnosti zbog učešća njegovog sina Zvezdana Slavnića u rijalitiju "Zadruga". Moka Slavnić… »
"To mi je greška života! Nemoćan sam" Bolna ispovest Moke Slavnića, isplakao dušu u Sceniranju, sve o Zvezdanu, ubistvu…

"To mi je greška života! Nemoćan sam" Bolna ispovest Moke Slavnića, isplakao dušu u Sceniranju, sve o Zvezdanu, ubistvu…

Kurir 29.01.2023
Zoran Moka Slavnić otkriće sve detalje životne priče u Sceniranju kod Ljiljane Stanišić večeras u 20 časova na Kurir televiziji. Moka je Slavnić zaplakao je govoreći o sinu Zvezdanu i tragediji koja je njegovu porodicu zadesila. U Sceniranju se… »
Rekla mi je da sam ja nula od čoveka! Moka Slavnić zaplakao u Sceniranju i progovorio o Aninom ulasku u rijaliti

Rekla mi je da sam ja nula od čoveka! Moka Slavnić zaplakao u Sceniranju i progovorio o Aninom ulasku u rijaliti

Mondo 29.01.2023
Zoran Moka Slavnić otkriće sve detalje životne priče u Sceniranju kod Ljiljane Stanišić večeras u 20 časova na Kurir televiziji. Zoran Moka Slavnić otkriće sve detalje životne priče u Sceniranju kod Ljiljane Stanišić večeras u 20 časova na… »
Rekla mi je da sam ja nula od čoveka! Moka Slavnić zaplakao u Sceniranju i progovorio prvi put o Aninom ulasku u rijaliti

Rekla mi je da sam ja nula od čoveka! Moka Slavnić zaplakao u Sceniranju i progovorio prvi put o Aninom ulasku u rijaliti

Kurir 29.01.2023
Zoran Moka Slavnić otkriće sve detalje životne priče u Sceniranju kod Ljiljane Stanišić večeras u 20 časova na Kurir televiziji. Slavni sportista s mangupskim karakterom ovih dana je u žiži interesovanja zbog svog sina Zvezdana Slavnića koji je… »

Vesti dana »