Povezane vesti

Pevač napravio prekršaj, završio u policiji! Sada otkrio detalje: Svima se to desi! Sloba Vasić otvorio dušu

Pevač napravio prekršaj, završio u policiji! Sada otkrio detalje: Svima se to desi! Sloba Vasić otvorio dušu

Kurir 29.01.2023
U medijima je kao bomba odjeknula vest da je pevač Sloba Vasić priveden zbog saobraćajnog prekršaja. Naime, pevač je prekršaj napravio na autoputu Beograd - Subotica na deonici između Inđije i Beške gde ga je kamera za merenje prosečne brzine… »
Zbog divljana završio u policiji! Sloba Vasić se sada oglasio i otkrio detalje - "Svakome se to desi, pa i meni"

Zbog divljana završio u policiji! Sloba Vasić se sada oglasio i otkrio detalje - "Svakome se to desi, pa i meni"

Mondo 29.01.2023
Pevač Sloba Vasić nedavno je priveden zbog saobraćajnog prekršaja, a sada se prvi put oglasio i otkrio zašto je prekoračio brzinu. Pevač Sloba Vasić nedavno je priveden zbog saobraćajnog prekršaja, a sada se prvi put oglasio i otkrio zašto je… »
"Blam me je" Sloba Vasić otkrio zbog čega je završio u policiji: "Nisam divljak"

"Blam me je" Sloba Vasić otkrio zbog čega je završio u policiji: "Nisam divljak"

Blic 29.01.2023
U medijima je pre nekoliko meseci odjeknula vest da je pevač Sloba Vasić priveden u policiju zbog prekoračenja brzine. Pevač je rešio da stavi tačku na sva nagađanja, pa je u emisiji „Grand Magazin“ objasnio šta se zapravo desilo tog dana. -… »

Vesti dana »