Povezane vesti

Isplivao prljav veš zvezdana i ane! Priča se da se zadužio 700.000 €: "Histerisala je u kladionici, on je pljunuo dečka"

Isplivao prljav veš zvezdana i ane! Priča se da se zadužio 700.000 €: "Histerisala je u kladionici, on je pljunuo dečka"

Mondo 29.01.2023
Zvezdan Slavnić i njegova bivša nevenčana supruga susreli su se prvi put u Zadruzi nakon njegove preljube, a sada je u javnosti počeo je da isplivava njihov "prljav veš". Zvezdan Slavnić i njegova bivša nevenčana supruga susreli su se prvi put u… »
Užas! Zaleteo se kao furija i prošao kroz staklo! Ana vrištala, Zvezdan besneo - "Hteo sam život da dam za tebe" (video)

Užas! Zaleteo se kao furija i prošao kroz staklo! Ana vrištala, Zvezdan besneo - "Hteo sam život da dam za tebe" (video)

Mondo 29.01.2023
Zvezdan Slavnić pobesneo je nakon razgovora sa bivšom nevenčanom suprugom, Anom Ćurčić. Zvezdan Slavnić pobesneo je nakon razgovora sa bivšom nevenčanom suprugom, Anom Ćurčić. Učesnik Zadruge, Zvezdan Slavnić ne može da se smiri nakon… »
Uznemirujuće! Zvezdan se zaleteo iz sve snage i polomio vrata! Kao razjareni bik prošao kroz staklo, sve se rasprštalo…

Uznemirujuće! Zvezdan se zaleteo iz sve snage i polomio vrata! Kao razjareni bik prošao kroz staklo, sve se rasprštalo…

Kurir 29.01.2023
Rijaliti učesnik Zvezdan Slavnić zaleteo se i prošao kroz vrata nakon razgovora sa bivšom suprugom Anom Ćurčić. Naime, on se zaleteo iz sve snage i prošao kroz vrata. Ana je u tom trenutku krenula da vrišti i da ga doziva pameti. - Aj se smiri… »
Plašio sam se da mi se sin ne zaljubi u ženu! Moka iznenadio - "Tržio sam da zvižde, kako bih znao da se ne ljube"

Plašio sam se da mi se sin ne zaljubi u ženu! Moka iznenadio - "Tržio sam da zvižde, kako bih znao da se ne ljube"

Mondo 29.01.2023
Proslavljeni košarkaš i otac učesnika Zadruge, Zvezdana, Moka Slavnić bio je gost emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji, gde se dotakao perioda kada je njegov sin bio u zatvoru, kao i njihovog odnosa. Proslavljeni košarkaš i otac učesnika… »
Šok! Plašio sam se da mi se sin ne zaljubi u suprugu! Moka šokirao: Govorio sam Zvezdanu da tapšu, kako bih znao da se ne…

Šok! Plašio sam se da mi se sin ne zaljubi u suprugu! Moka šokirao: Govorio sam Zvezdanu da tapšu, kako bih znao da se ne…

Kurir 29.01.2023
Zvezdan Slavnić, rijaliti takmičar, mnogima je poznat po njegovom kriminalom dosijeu i činjenici da je odležao 9 godina u zatvoru zbog ubistva Olivera Jovanovića. Zoran Moka Slavnić, Zvezdanov otac, gostovao je u emisiji Sceniranje gde se se dotakao… »
"Varao je Anu i van rijalitija": Isplivao prljav veš o Zvezdanu Slavniću i njegovoj bivšoj supruzi: "u kladionici se…

"Varao je Anu i van rijalitija": Isplivao prljav veš o Zvezdanu Slavniću i njegovoj bivšoj supruzi: "u kladionici se…

Blic 29.01.2023
Nakon što je Zvezdan prevario bivšu suprugu Anu sa Anđelom Đuričić, probudili su se duhovi prošlosti. Kako navodi izvor za "Blic", sinu slavnog sportiste Moke Slavnića, nije prvi put da ima drugu. Zvezdan Slavnić, navodno je ranije varao Anu… »
Isplivao prljav veš o zvezdanu slavniću i njegovoj bivšoj: U kladionici se zadužio 700.000 dinara, a evo s kim je još…

Isplivao prljav veš o zvezdanu slavniću i njegovoj bivšoj: U kladionici se zadužio 700.000 dinara, a evo s kim je još…

Kurir 29.01.2023
Nakon što je Zvezdan Slavnić prevario bivšu suprugu Anu sa Anđelom Đuričić, počeo je da isplivava prljav veš. Kako navodi izvor, sinu slavnog sportiste Moke Slavnića, nije prvi put da ima drugu. Zvezdan Slavnić navodno je ranije varao Anu… »

Vesti dana »