Povezane vesti

Stoji stamen i gleda u grob gde leže njegova draga bića! Samardžić s knedlom u grlu o teškoj sceni s Laćine sahrane!

Stoji stamen i gleda u grob gde leže njegova draga bića! Samardžić s knedlom u grlu o teškoj sceni s Laćine sahrane!

Mondo 29.01.2023
Popularni domaći pevač, Željko Samardžić s bolom se prisetio jedne scene sa sahrane Milana Laće Radulovića i teškog trenutka kada je Aleksandar Radulović Futa gledao u grob gde mu počivaju najmiliji. Popularni domaći pevač, Željko Samardžić… »
"Kada sam ih upoznao, život mi se promenio" Željko Samardžić progovorio o Marini i Futi i otkrio kako je podneo Laćinu…

"Kada sam ih upoznao, život mi se promenio" Željko Samardžić progovorio o Marini i Futi i otkrio kako je podneo Laćinu…

Kurir 29.01.2023
Pevač Željko Samardžić progovorio je o pokojnoj Marini Tucaković i kako je podneo smrt njenog sina Milana Laće Radulovića. Naime, pevač je otkrio da ga je poznanstvo sa Futom i Marinom promenilo. - Teško, bio sam na sahrani. Gledao sam naše… »
"Neka mu je bog u pomoći": Željko Samardžić sa bolom u glasu o Laći, Marini i Futi: "Stoji stamen, a gleda u grob gde mu…

"Neka mu je bog u pomoći": Željko Samardžić sa bolom u glasu o Laći, Marini i Futi: "Stoji stamen, a gleda u grob gde mu…

Blic 29.01.2023
Muzičar Željko Samardžić sa bolom u glasu progovorio je o sahrani Milana Laće Radulovića. Tekstopisac Milan Laća Radulović preminuo je iznenada pre malo više od mesec dana u Izraelu, a sahranjen je pored brata Miloša i majke Marine Tucaković na… »

Vesti dana »