Povezane vesti

Đoković otkrio da ne dolazi u Srbiju posle titule i zbog čega mu je žao navijača

Đoković otkrio da ne dolazi u Srbiju posle titule i zbog čega mu je žao navijača

Nova 30.01.2023
Novak Đoković je otkrio deo planova nakon što je osvojio 22. grend slem titulu. Đoković se osvrnuo na sve čestitke koje je dobio nakon titule. „Još nisam prošao kroz sve poruke, ni na društvenim mrežama, ni moje lične. Čuo sam se sa ženom i… »
Đoković objasnio zašto nije proslavio titulu i nasmejao sve, onda otkrio veliku brigu

Đoković objasnio zašto nije proslavio titulu i nasmejao sve, onda otkrio veliku brigu

Nova 30.01.2023
Novak Đoković je u velikom finalu Australijan opena srušio Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6(4), 7:6(5) i tako podigao 22. grend slem titulu. Odlučio je da pojasni šta se dešava nakon meča. Najpre je govorio o proslavi koja je bila daleko od idealne… »
Novak: Pred finale sam teško zaspao, nikad veća podrška!

Novak: Pred finale sam teško zaspao, nikad veća podrška!

Sport klub 30.01.2023
Podeli : Dan posle titule na Australijan openu, Novak Đoković srpskim medijima je rekao da neće biti velike proslave, kao i da još nije stigao da preglede sve čestitke, a otkrio je i šta bi voleo da radi u skorije vreme. Đoković je pobedom nad… »

Vesti dana »