Povezane vesti

"Putin sprema novo oružje i vojsku" Stoltenberg otkrio koje su namere ruskog predsednika, ne jenjava zabrinutost NATO

"Putin sprema novo oružje i vojsku" Stoltenberg otkrio koje su namere ruskog predsednika, ne jenjava zabrinutost NATO

Kurir 30.01.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg tvrdi da ruski predsednik Vladimir Putin namerava da uspostavi kontrolu nad Ukrajinom, izjavio je tokom govora Institutu za napredne studije Čoi Džong Hjun u Seulu. - Ne vidimo znakove da je predsednik Putin… »
Džonsone, lažeš, namerno ili nenamerno: Stigla reakcija iz Kremlja na tvrdnju bivšeg premijera Britanije da mu je Putin…

Džonsone, lažeš, namerno ili nenamerno: Stigla reakcija iz Kremlja na tvrdnju bivšeg premijera Britanije da mu je Putin…

Kurir 30.01.2023
Kremlj je optužio bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona da "laže", kada tvrdi da mu je ruski predsednik Vladimir Putin "pretio" pominjući ispaljivanje rakete, neposredno pre početka ruske ofanzive u Ukrajini. "To što kaže gospodin Džonson… »
Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

Južne vesti 30.01.2023
Getty Images Boris Džonson Boris Džonson, bivši britanski premijer, izjavio je da mu je ruski predsednik Vladimir Putin pretio raketnim napadom u telefonskom razgovoru neposredno pre početka invazije na Ukrajinu. Putin mu je, kako je ispričao… »
"Trajaće samo minut": Džonson otkrio da mu je Putin pretio raketnim udarom uoči napada na Ukrajinu

"Trajaće samo minut": Džonson otkrio da mu je Putin pretio raketnim udarom uoči napada na Ukrajinu

Telegraf 30.01.2023
Džonson je, u dokumentarcu BBC koji se bavi Putinovim razgovorima sa svetskim liderima, naveo da mu je Putin rekao da će takav raketni udar "trajati samo minut" Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson izjavio je da mu je predsednik Rusije… »
Peskov: To što je Džonson rekao je laž!

Peskov: To što je Džonson rekao je laž!

Pravda 30.01.2023
Portparol Kremlja Dmitroj Peskov demantovao je danas tvrdnje bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona da mu je predsednik Rusije Vladimir Putin „pretio raketnim udarom”, i naveo je da zna o čemu su razgovarali Putin i Džonson. „Ne, to što je… »
Džonson: Putin mi je pretio raketnim napadom

Džonson: Putin mi je pretio raketnim napadom

Glas Amerike 30.01.2023
LONDON — Bivši britanski premijer Boris Džonson izjavio je u novom dokumentarcu Bi Bi Sija, da je predsednik Rusije Vladimir Putin pretio Britaniji raketnim napadom. Džonson je naveo da je pretnja upućena tokom telefonskog razgovora u vreme pre… »
Rusija i Ukrajina: Teška situacija u Donbasu, kaže Zelenski, granatirana i bolnica u Hersonu

Rusija i Ukrajina: Teška situacija u Donbasu, kaže Zelenski, granatirana i bolnica u Hersonu

Danas 30.01.2023
Dok se prebrojavaju nastradali u ruskom raketnom napadu na Herson i Harkov, predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski kaže da je situacija u Donbasu teška jer ruska vojska ne prestaje da napada Donjeckoj oblasti. U poslednjem napadu na Herson, raketa je… »
Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

BBC News 30.01.2023
Boris Džonson razgovarao je sa ruskim predsednikom pre nego što će Moskva napasti Kijev. Kremlj negira Džonsonove tvrdnje. Boris Džonson, bivši britanski premijer, izjavio je da mu je ruski predsednik Vladimir Putin pretio raketnim napadom u… »
Rusija i Ukrajina: Teška situacija u Donbasu, granatirna i bolnica u Hersonu, Moskva negira da je Putin pretio Borisu…

Rusija i Ukrajina: Teška situacija u Donbasu, granatirna i bolnica u Hersonu, Moskva negira da je Putin pretio Borisu…

Danas 30.01.2023
Dok traje prebrojavanje povređenih i nastradalih posle ruskog raketnog napada na Herson i Harkov, Dmitrij Peskov, portparol Kremlja negirao je optužbe Borisa Džonsona, bivšeg britanskog premijera, koji je izjavio da mu je Putin navodno pretio… »
Džonson tvrdi da mu je Putin pretio raketnim napadom, Kremlj ga optužio da laže

Džonson tvrdi da mu je Putin pretio raketnim napadom, Kremlj ga optužio da laže

N1 Info 30.01.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson je izjavio da mu je Vladimir Putin pretio raketnim napadom u nesvakidašnjem telefonskom razgovoru uoči početka ruskog napada na Ukrajinu. Kremlj je u reakciji optužio Džonsona da laže. Kako prenosi… »
Peskov: Džonson laže, Putin mu nije pretio!

Peskov: Džonson laže, Putin mu nije pretio!

Vesti online 30.01.2023
Portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov demantovao je tvrdnje bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona o tome da mu je ruski lider Vladimir Putin pretio raketnim udarom. – Ne, nije tačno ono što je rekao gospodin Džonson, tačnije, to je… »
Kremlj optužio Džonsona da laže kada je rekao da mu je Putin pretio raketama

Kremlj optužio Džonsona da laže kada je rekao da mu je Putin pretio raketama

Danas 30.01.2023
Kremlj je optužio bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona da „laže“, kada tvrdi da mu je ruski predsednik Vladimir Putin „pretio“ pominjući ispaljivanje rakete, neposredno pre početka ruske ofanzive u Ukrajini. „To što kaže gospodin… »
Boris Johnson kaže da mu je Putin prijetio raketnim napadom

Boris Johnson kaže da mu je Putin prijetio raketnim napadom

Slobodna Evropa 30.01.2023
Bivši britanski premijer Boris Džonson(Johnson)rekao je da mu je ruski predsjednik Vladimir Putin zaprijetio raketnim napadom tokom telefonskog razgovora uoči invazije na Ukrajinu, što je Moskva demantovala. Džonson je, govoreći za BBC, rekao da ga… »
"Nije tačno, preciznije, to je laž": Kremlj negirao Džonsonove tvrdnje da mu je Putin pretio raketnim napadom

"Nije tačno, preciznije, to je laž": Kremlj negirao Džonsonove tvrdnje da mu je Putin pretio raketnim napadom

Telegraf 30.01.2023
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov je kazao da zna o čemu se razgovarali Putin i Džonson. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov demantovao je danas tvrdnje bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona da mu je predsednik Rusije Vladimir Putin "pretio raketnim… »
Johnson otkrio da mu je Putin prijetio raketnim napadom

Johnson otkrio da mu je Putin prijetio raketnim napadom

Al Jazeera 30.01.2023
Bivši britanski premijer kaže da mu je ruski predsjednik prijetio raketnim napadom tokom telefonskog razgovora uoči invazije na Ukrajinu. Bivši britanski premijer Boris Johnson je izjavio kako mu je ruski predsjednik Vladimir Putin prijetio raketnim… »
Peskov odgovorio bivšem britanskom premijeru: "Laž je da je Putin pretio Džonsonu, znam o čemu je razgovarano"

Peskov odgovorio bivšem britanskom premijeru: "Laž je da je Putin pretio Džonsonu, znam o čemu je razgovarano"

Blic 30.01.2023
Portparol Kremlja Dmitroj Peskov demantovao je danas tvrdnje bivšeg britanskog premijera Borisa Džonsona da mu je predsednik Rusije Vladimir Putin pretio raketnim udarom, i naveo je da zna o čemu su razgovarali Putin i Džonson. - Ne, to što je… »
Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

Danas 30.01.2023
Boris Džonson, bivši britanski premijer, izjavio je da mu je ruski predsednik Vladimir Putin pretio raketnim napadom u telefonskom razgovoru neposredno pre početka invazije na Ukrajinu. Putin mu je, kako je ispričao Džonson, rekao da je za „taj… »
Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

Velika Britanija, Ukrajina, Rusija: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči invazije na Ukrajinu, kaže Boris Džonson

Radio 021 30.01.2023
Boris Džonson razgovarao je sa ruskim predsednikom pre nego što će Moskva napasti Kijev. Getty Images Boris Džonson Boris Džonson, bivši britanski premijer, izjavio je da mu je ruski predsednik Vladimir Putin pretio raketnim napadom u telefonskom… »
Putin opuštenim tonom i sa dozom radosti pretio borisu džonsonu: Pojavio se i snimak sa novim detaljima razgovora video

Putin opuštenim tonom i sa dozom radosti pretio borisu džonsonu: Pojavio se i snimak sa novim detaljima razgovora video

Kurir 30.01.2023
Vest dana u Britaniji, ali i u svetu bila je ispovest Borisa Džonsona, koji je u emisiji BBC-a rekao da mu je Vladimir Putin pretio uoči napada Rusije na Ukrajinu. Naime, bivši britanski premijer Džonson je u okviru nove serije BBC-a koja se bavila… »
"Putin pretio da će me razneti raketom": Šokantne reči Borisa Džonsona: Rekao je, neću da te povredim, trajaće samo minut

"Putin pretio da će me razneti raketom": Šokantne reči Borisa Džonsona: Rekao je, neću da te povredim, trajaće samo minut

Blic 30.01.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson izjavio je da mu je predsednik Rusije Vladimir Putin pretio raketnim udarom tokom vanrednog telefonskog razgovoru uoči ruskog napada na Ukrajinu u februaru prošle godine. Putin je, prema rečima Džonsona… »
Džonson: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči početka rata u Ukrajini

Džonson: Putin mi je pretio raketnim napadom uoči početka rata u Ukrajini

Vesti online 30.01.2023
Bivši premijer Velike Britanije Boris Džonson izjavio je da mu je Vladimir Putin pretio raketnim napadom u nesvakidašnjem telefonskom razgovoru uoči početka ruskog napada na Ukrajinu. Kako prenosi BBC, Džonson tvrdi da mu je Putin rekao da bi to… »
Eksplozivne tvrdnje Borisa Džonsona: Putin mi je pretio raketnim udarom, rekao je „Trajaće samo jedan minut“

Eksplozivne tvrdnje Borisa Džonsona: Putin mi je pretio raketnim udarom, rekao je „Trajaće samo jedan minut“

Nova 30.01.2023
Bivši premijer Velike Britanije izjavio je da mu je predsednik Rusije Vladimir Putin pretio raketnim udarom tokom vanrednog telefonskog razgovoru uoči ruskog napada na Ukrajinu u februaru prošle godine. Džonson je, u dokumentarcu BBC-a koji se bavi… »
Džonson otkrio šta mu je Putin rekao u telefonskom razgovoru uoči invazije na Ukrajinu

Džonson otkrio šta mu je Putin rekao u telefonskom razgovoru uoči invazije na Ukrajinu

Danas 30.01.2023
Boris Džonson, bivši britanski premijer, rekao je da mu je Vladimir Putin pretio raketnim napadom u „neverovatnom” telefonskom razgovoru uoči ruske invazije na Ukrajinu. Tadašnji britanski premijer je rekao da mu je ruski predsednik rekao da će… »
Džonson: Putin mi je uoči napada na Ukrajinu zapretio i rekao da će raketni udar "trajati samo minut"

Džonson: Putin mi je uoči napada na Ukrajinu zapretio i rekao da će raketni udar "trajati samo minut"

RTV 30.01.2023
LONDON - Bivši premijer Velike Britanije izjavio je da mu je predsednik Rusije Vladimir Putin pretio raketnim udarom tokom vanrednog telefonskog razgovoru uoči ruskog napada na Ukrajinu u februaru prošle godine. Džonson je, u dokumentarcu Bi-Bi-Sija… »
Džonson otkrio jezive detalje razgovora sa Putinom! Predsednik Rusije pretio raketnim udarom? "Trajaće samo minut"

Džonson otkrio jezive detalje razgovora sa Putinom! Predsednik Rusije pretio raketnim udarom? "Trajaće samo minut"

Mondo 30.01.2023
Boris Džonson ispričao je da mu je Vladimir Putin pretio raketnim udarom. Boris Džonson ispričao je da mu je Vladimir Putin pretio raketnim udarom. Boris Džonson, bivši premijer Velike Britanije, otkrio je da mu je Vladimir Putin, predsednik Rusije… »

Vesti dana »