Povezane vesti

Anu bi pojeli da znaju šta je pričala za njih! Moka: Davala mi komplimente, a sada kaže da sam nula od čoveka! Zbog ovoga…

Anu bi pojeli da znaju šta je pričala za njih! Moka: Davala mi komplimente, a sada kaže da sam nula od čoveka! Zbog ovoga…

Kurir 30.01.2023
Slavni sportista s mangupskim karakterom ovih dana je u žiži interesovanja zbog svog sina Zvezdana Slavnića koji je aktuelni učesnik rijalitija "Zadruga". Zoran Moka Slavnić gostovao je u emisiji Sceniranje gde je govorio o svom sinu Zvezdanu… »
Moka Slavnić ulazi u Zadrugu: Ani neće biti dobro zbog onoga što će učiniti

Moka Slavnić ulazi u Zadrugu: Ani neće biti dobro zbog onoga što će učiniti

Svet & Skandal 30.01.2023
Slavni sportista s mangupskim karakterom Zoran Moka Slavnić gostovao je u emisiji Sceniranje na Kurir televiziji gde je otkrio da mu je velika želja da uđe u rijaliti. Inače on je ovih dana u žiži interesovanja zbog svog sina Zvezdana Slavnića koji… »
"Više bih voleo da uđem u Zadrugu, nego leba da jedem": Moka Slavnić opet šokirao: "Samo su godine problem"

"Više bih voleo da uđem u Zadrugu, nego leba da jedem": Moka Slavnić opet šokirao: "Samo su godine problem"

Blic 30.01.2023
Košarkaška legenda Zoran Moka Slavnić izjavio je za domaće medije da ima veliku želju da uđe u rijaliti "Zadruga". Inače, sin Moke Slavnića, Zvezdan trenutno se nalazi u rijalitiju, a pažnju na sebe skrenuo je javnom prevarom žene Ane sa 20… »
Više bih voleo da uđem u Zadrugu, nego leba da jedem! Moka nakon ulaska Zvezdanove bivše šokirao: Ako naprave OVO, SIGURNO…

Više bih voleo da uđem u Zadrugu, nego leba da jedem! Moka nakon ulaska Zvezdanove bivše šokirao: Ako naprave OVO, SIGURNO…

Kurir 30.01.2023
Slavni sportista s mangupskim karakterom Zoran Moka Slavnić gostovao je u emisiji Sceniranje na Kurir televiziji gde je otkrio da mu je velika želja da uđe u rijaliti. Inače on je ovih dana u žiži interesovanja zbog svog sina Zvezdana Slavnića koji… »
"Voleo bih da su mi javili da je Zvezdan mrtav": Moka priznao kako je njegov sin ubio Olivera Jovanovića, do detalja otkrio…

"Voleo bih da su mi javili da je Zvezdan mrtav": Moka priznao kako je njegov sin ubio Olivera Jovanovića, do detalja otkrio…

Blic 30.01.2023
Aktuelni učesnik rijaliti programa "Zadruga 6", Zvezdan Slavnić, mnogima je poznat po njegovom kriminalnom dosijeu i ubistvu Olivera Jovanovića zbog kojeg je osuđen na devet godina zatvora. Njegov otac, Zoran Moka Slavnić, je sada do detalja otkrio… »
"Voleo bih da su mi javili da je zvezdan mrtav!" Moka do detalja otkrio kako je Zvezdan ubio Olivera Jovanovića (video)

"Voleo bih da su mi javili da je zvezdan mrtav!" Moka do detalja otkrio kako je Zvezdan ubio Olivera Jovanovića (video)

Kurir 30.01.2023
Zvezdan Slavnić aktuelni je učesnik rijalitija "Zadruga", a trenutno je u žiži javnosti zbog skorašnjih drama. Međutim, mnogima je poznat i po njegovom kriminalnom dosijeu i ubistvu Olivera Jovanovića zbog kojeg je osuđen na devet godina zatvora… »
On kao mangup, naručio katarini piće: Moka o ubistvu koje je počinio njegov sin - "Oliver je pokušao da ga zaustavi!"

On kao mangup, naručio katarini piće: Moka o ubistvu koje je počinio njegov sin - "Oliver je pokušao da ga zaustavi!"

Mondo 30.01.2023
Moka Slavnić o kobnoj noći u kojoj je stradao Oliver Jovanović. Moka Slavnić o kobnoj noći u kojoj je stradao Oliver Jovanović Zoran Moka Slavnić gostovao je u emisiji Sceniranje na Kurir televiziji u kojoj je otkrio detalje ubistva koje je… »
Moka strahovao da mu sin ne preotme suprugu: "Govorio sam im da zvižde iz sobe kako bih znao da se ne ljube", izneo detalje u…

Moka strahovao da mu sin ne preotme suprugu: "Govorio sam im da zvižde iz sobe kako bih znao da se ne ljube", izneo detalje u…

Blic 29.01.2023
Zoran Moka Slavnić, otac zadrugara Zezdana Slavnića, progovorio je o periodu kada mu je sin bio u zatvoru zbog ubistva, te priznao da je ćesto pomišljao da će se Zvezdan zaljubiti u svoju maćehu. Zvezdan je bio osuđen na devet godina zatvora zbog… »

Vesti dana »