Povezane vesti

Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije

Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije

Politika 30.01.2023
ZAGREB - Kosovo je oteto od Srbije, poručio je danas u Petrinji hrvatski predsednik Zoran Milanović i naveo: "To smo uradili mi i međunarodna zajednica". Milanović je to rekao novinarima u Petrinji govoreći o ratu u Ukrajini i sličnostima između… »
Milanović protiv slanja oružja Ukrajini

Milanović protiv slanja oružja Ukrajini

Slobodna Evropa 30.01.2023
Hrvatski predsjednik Zoran Milanović usprotivio se slanju oružja Ukrajini u izjavi novinarima nakon ispraćaja novog kontingenta hrvatskih vojnika u misiju NATO-a u Litvu. "Ja sam protiv da se tamo šalje bilo kakvo ubojno sredstvo. To produljuje rat… »
Milanović: Ukrajinci patološki mrze Ruse, to je činjenica, Hrvati nisu toliko mrzeli Srbe Rusiju provociraju Od 2014.

Milanović: Ukrajinci patološki mrze Ruse, to je činjenica, Hrvati nisu toliko mrzeli Srbe Rusiju provociraju Od 2014.

Kurir 30.01.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović učestvovao je u Petrinji na svečanom ispraćaju 3. hrvatskog kontingenta u NATO misiju u Litvaniji, i tom prilikom istakao da je Ukrajina priča, koju treba nadzirati 24 časa, navodi N1. “Neki u Evropskom… »
"Kosovo je oteto od Srbije, krim nikada više neće biti ukrajina": Zoran Milanović šokirao: Nismo se mi i Srbi toliko…

"Kosovo je oteto od Srbije, krim nikada više neće biti ukrajina": Zoran Milanović šokirao: Nismo se mi i Srbi toliko…

Kurir 30.01.2023
“ Kosovo je oteto od Srbije, anektirali smo Kosovo, koja je razlika?” Ovo je danas u Petrinji poručio hrvatski predsednik Zoran Milanović koji je govorio je o ratu u Ukrajini i drugim temama. “To smo uradili mi i međunarodna zajednica”, dodao… »
Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica, uzeto je od Srbije

Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica, uzeto je od Srbije

Vesti online 30.01.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je, komentarišući rat u Ukrajini, da Srbija i Rusija nisu isto i dodao da je Kosovo uzeto i anektirano od Srbije. – Srbija i Rusija nisu isto. To je nažalost bolna činjenica i opasnost. Anektirali smo… »
"Proći će kao i prošli put!" Milanović o nemačkim tenkovima u Ukrajini!

"Proći će kao i prošli put!" Milanović o nemačkim tenkovima u Ukrajini!

Alo 30.01.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović ponovo je danas govorio o ratu u Ukrajini i stanju u hrvatskoj vojsci i poručio da je, kako je naveo, "ovo što kao kolektivni Zapad radimo (u Ukrajini) nemoralno", da je njegov zadatak da Hrvatsku drži dalje od… »
„Bravo, brate Srbine“: Kako su hrvatski mediji videli izveštavanje srpskih tabloida o izjavi predsednika Hrvatske da je…

„Bravo, brate Srbine“: Kako su hrvatski mediji videli izveštavanje srpskih tabloida o izjavi predsednika Hrvatske da je…

Danas 30.01.2023
O reagovanju srpskih tabloida na izjavu predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da su međunarodna zajednica i njegova zemlja anektirali Kosovo “uzeli ga od Srbije”, pisalo se u hrvatskim medijima. Tako je hvratski N1 o tome pisao u tekstu s naslovom… »
Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije, mi Srbe nismo mrzeli kao Ukrajinci Ruse

Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije, mi Srbe nismo mrzeli kao Ukrajinci Ruse

RTS 30.01.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je da je Kosovo oteto od Srbije. To smo uradili mi i međunarodna zajednica, rekao je Milanović novinarima u Petrinji, govoreći o ratu u Ukrajini i sličnostima između Krima i Kosova i Metohije. Zoran… »
"Mi smo oteli Kosovo od Srbije!" Milanović iznenadio sve - "Ko je to uradio ako ne mi?!"

"Mi smo oteli Kosovo od Srbije!" Milanović iznenadio sve - "Ko je to uradio ako ne mi?!"

Mondo 30.01.2023
Zoran Milanović izjavio je da je Kosovo oteto do Srbije. Zoran Milanović izjavio je da je Kosovo oteto do Srbije. Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas u Petrinji da je Kosovo oteto do Srbije i naveo: "To smo uradili mi i međunarodna… »
Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije, mi Srbe nismo mrzeli kao Ukrajinci Ruse

Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije, mi Srbe nismo mrzeli kao Ukrajinci Ruse

Insajder 30.01.2023
Kosovo je oteto od Srbije, poručio je danas u Petrinji hrvatski predsednik Zoran Milanović i naveo: "To smo uradili mi i međunarodna zajednica", rekao je novinarima u Petrinji govoreći o ratu u Ukrajini i sličnostima između Krima i Kosova i… »
Milanović: Mi i međunarodna zajednica smo oteli Kosovo od Srbije

Milanović: Mi i međunarodna zajednica smo oteli Kosovo od Srbije

Pravda 30.01.2023
Kosovo je oteto od Srbije, poručio je danas u Petrinji hrvatski predsednik Zoran Milanović i naveo: "To smo uradili mi i međunarodna zajednica". Milanović je to rekao novinarima u Petrinji govoreći o ratu u Ukrajini i sličnostima između Krima i… »
Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije

Milanović: Oteli smo Kosovo od Srbije

Al Jazeera 30.01.2023
Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica; ko je to napravio nego mi; nije aneksija, nego otimanje,’ rekao je predsjednik Hrvatske. Kosovo je oteto od Srbije, poručio je u ponedjeljak predsjednik HrvatskeZoran Milanović i naveo. “To smo… »
Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica

Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica

Novi magazin 30.01.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je, komentarišući rat u Ukrajini, da Srbija i Rusija nisu isto i dodao da je Kosovo uzeto i anektirano od Srbije. “Srbija i Rusija nisu isto. To je nažalost bolna činjenica i opasnost. Anektirali smo… »
"Nije šija, nego vrat" - Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica smo ga oteli od Srbije

"Nije šija, nego vrat" - Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica smo ga oteli od Srbije

Euronews 30.01.2023
Kosovo je oteto od Srbije, poručio je u Petrinji hrvatski predsednik Zoran Milanović i naveo: "To smo uradili mi i međunarodna zajednica". Milanović je to rekao novinarima u Petrinji govoreći o ratu u Ukrajini i sličnostima između Krima i Kosova i… »
Milanović: Mi i međunarodna zajednica smo „uzeli Kosovo od Srbije“, to je otimanje

Milanović: Mi i međunarodna zajednica smo „uzeli Kosovo od Srbije“, to je otimanje

Danas 30.01.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da su međunarodna zajednica i njegova zemlja anektirali Kosovo, „uzeli ga od Srbije“, prenosi portal index.hr. Ko je to uradio nego mi? Jesmo priznali Kosovo? Nije aneksija, nego otimanje. Kako se… »
Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica, uzeto od Srbije

Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica, uzeto od Srbije

N1 Info 30.01.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je, komentarišući rat u Ukrajini, da Srbija i Rusija nisu isto i dodao da je Kosovo uzeto i anektirano od Srbije. “Srbija i Rusija nisu isto. To je nažalost bolna činjenica i opasnost. Anektirali smo… »
Milanović: Kosovo je oteto od Srbije, anektirali smo ga

Milanović: Kosovo je oteto od Srbije, anektirali smo ga

Sputnik 30.01.2023
Kosovo je oteto od Srbije, poručio je danas u Petrinji hrvatski predsednik Zoran Milanović i dodao: "To smo uradili mi i međunarodna zajednica". Milanović je to rekao novinarima u Petrinji na ispraćaju kontigenta hrvatskih vojnika u misiju NATO u… »
Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica smo ga oteli od Srbije

Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica smo ga oteli od Srbije

Radio 021 30.01.2023
Kosovo je oteto od Srbije, poručio je hrvatski predsednik Zoran Milanović i naveo: "To smo uradili mi i međunarodna zajednica". Milanović je to rekao novinarima u Petrinji govoreći o ratu u Ukrajini i sličnostima između Krima i Kosova i Metohije… »
Milanović: Anektirali smo Kosovo, oteto je od Srbije!

Milanović: Anektirali smo Kosovo, oteto je od Srbije!

Alo 30.01.2023
Predsednik Hrvatske, Zoran Milanović, u Petrinji se obratio medijima. Kojeg vraga Turci rade u BiH? Od Hrvatske pudlice rade Borell, Mogherini i neki mediji", rekao je o mirovnoj misiji o BiH u kojem je odbijeno sudelovanje Hrvatske. "Dok ne shvatite da… »
Milanović šokirao: "Kosovo je oteto od Srbije, to smo uradili mi i međunarodna zajednica"

Milanović šokirao: "Kosovo je oteto od Srbije, to smo uradili mi i međunarodna zajednica"

Telegraf 30.01.2023
Rekao je da je činjenica da Ukrajinci patološki mrze Ruse, to je činjenica, uz tvrdnju da "Hrvati nisu toliko mrzeli Srbe", koliko, kako navodi, "ovi tamo mrze Ruse". "Kosovo je oteto od Srbije", poručio je danas u Petrinji hrvatski predsednik Zoran… »
Milanović: Mi i međunarodna zajednica smo oteli Kosovo od Srbije, ali Srbija i Rusija nisu isto

Milanović: Mi i međunarodna zajednica smo oteli Kosovo od Srbije, ali Srbija i Rusija nisu isto

RTV 30.01.2023
ZAGREB - Kosovo je oteto od Srbije, poručio je danas u Petrinji hrvatski predsednik Zoran Milanović i naveo: "To smo uradili mi i međunarodna zajednica". Milanović je to rekao novinarima u Petrinji govoreći o ratu u Ukrajini i sličnostima između… »
Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica smo ga oteli od Srbije

Milanović: Anektirali smo Kosovo, mi i međunarodna zajednica smo ga oteli od Srbije

Nova 30.01.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović održao je konferenciju za medije u Petrinji, gde se između ostalog dotakao teme rata u Ukrajini, ali o odnosa sa Hrvatske sa Srbijom. „Ukrajinci patološki mrze Ruse, to je činjenica. Hrvati nisu toliko mrzeli… »

Vesti dana »