Povezane vesti

Najstariji Ariljac otkrio svoj recept za dug vek - deda Živan proslavio 106. rođendan

Najstariji Ariljac otkrio svoj recept za dug vek - deda Živan proslavio 106. rođendan

Glas Zapadne Srbije 30.01.2023
Arilje - Deda Živan Popović najstariji je Ariljac, a predzadnjeg dana januara proslavio je svoj 106. rođendan. Živi u selu Latvica i iako ima preko 30 potomaka u svojoj trošnoj kućici živi sam. Danas su mu iznenađenje priredili predsednik opštine… »
Najstariji Ariljac otkrio svoj recept za dug vek – deda Živan proslavio 106. rođendan

Najstariji Ariljac otkrio svoj recept za dug vek – deda Živan proslavio 106. rođendan

Top press 30.01.2023
Arilje – Deda Živan Popović najstariji je Ariljac, a predzadnjeg dana januara proslavio je svoj 106. rođendan. Živi u selu Latvica i iako ima preko 30 potomaka u svojoj trošnoj kućici živi sam. Danas su mu iznenađenje priredili predsednik… »
Deda Živan iz Arilja proslavio 106. rođendan (VIDEO)

Deda Živan iz Arilja proslavio 106. rođendan (VIDEO)

InfoLIGA 30.01.2023
Najstariji Srbin Živan Popović iz sela Latvica u opštini Arilje, danas je ugasio 106 rođendanskih svećica. Rođen je u vihoru Velikog rata, nije ga kako kaže, izbegla niti jedna nevolja koja se obrušila na ovu zemlju a samo zahvaljujući veri u… »
Oduvao svećicu sa neverovatnim brojem 106! Najstariji Ariljac, Živan Popović, iako ima preko 30 potomaka u trošnoj kućici…

Oduvao svećicu sa neverovatnim brojem 106! Najstariji Ariljac, Živan Popović, iako ima preko 30 potomaka u trošnoj kućici…

Kurir 30.01.2023
Deda Živan Popović najstariji je Ariljac, a predzadnjeg dana januara proslavio je svoj 106. rođendan. Živi u selu Latvica i iako ima preko 30 potomaka u svojoj trošnoj kućici živi sam. Danas su mu iznenađenje priredili predsednik opštine Arilje… »
Mučio se kroz život, radio teške poslove, a danas puni 106 godina: Ovo je deka Živan, najstariji Ariljac

Mučio se kroz život, radio teške poslove, a danas puni 106 godina: Ovo je deka Živan, najstariji Ariljac

Telegraf 30.01.2023
Zapamtio je Živan svetske ratove, ali u njima i sam učestvovao kao član tri vojske. Deda Živan Popović najstariji je Ariljac, a predzadnjeg dana januara proslavio je svoj 106. rođendan. Živi u selu Latvica i iako ima preko 30 potomaka u svojoj… »

Vesti dana »