Povezane vesti
Njemački BDP je prošle godine porastao 1,8 posto
SEEbiz 30.01.2023
BERLIN - Bruto domaći proizvod (BDP) Njemačke porastao je prošle godine za 1,8 posto unatoč energetskoj krizi, objavio je danas državni statistički ured Destatis, prenosi njemačka novinska agencija dpa. Rezultat je za 0,1 postotni bod lošiji od prognoze… »
Raste rizik od recesije u Nemačkoj posle pada na kraju 2022.
Bloomberg Adria 30.01.2023
Nemačka ekonomija se neočekivano smanjila u poslednjem kvartalu prošle godine, što je znak da najveća evropska privreda možda ulazi u predviđenu recesiju. U poređenju sa trećim kvartalom, bruto domaći proizvod smanjen je za 0,2 odsto, pokazuju… »
Nemačka privreda usporila u četvrtom kvartalu 2022.
Danas 30.01.2023
Podaci o ekonomskoj aktivnosti Nemačke u poslednjem tromesečju prošle godine iznenadili su analitičare pošto je zabeležen pad od 0,2 odsto u odnosu na prethodno tromesečje. U prethodnom tromesečju od jula do oktobra, nemačka privreda zabeležila je rast… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Počela proizvodnja naftnih derivata u rafineriji u Pančevu
NIN pre 50 minutajoš 34 povezane
Ministar prosvete: Otvoreno i glasno razmišljamo o skraćenju časova na 30 minuta, uskoro moguć pilot-projekat
Morava info pre 34 minutajoš 25 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak, 19. januar: Hladno, sunčano i vetrovito, ujutru mraz
Beta pre 10 minutajoš 27 povezanih
Kecmanović poražen u Australiji: „Trenutno mi tenis nije bitan“
Sputnik pre 24 minutajoš 29 povezanih




