Povezane vesti

Vučić o Milanovićevoj izjavi: Pažljivo ću pogledati šta je predsednik Hrvatske rekao o Kosovu

Vučić o Milanovićevoj izjavi: Pažljivo ću pogledati šta je predsednik Hrvatske rekao o Kosovu

Danas 30.01.2023
Pažljivo ću pogledati izjavu predsednika Republike Hrvatske, rekao je ranije danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić posle ocene Zorana Milanovića da je Kosovo „oteto Srbiji“. „Video sam šta su mediji preneli u jednoj rečenici, voleo bih… »
Vučić se oglasio nakon izjave Zorana Milanovića da su anektirali Kosovo

Vučić se oglasio nakon izjave Zorana Milanovića da su anektirali Kosovo

Nova 30.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zjavio je danas da bi voleo da čuje u celini izjavu predsednika Hrvatske Zorana Milanovića u kojoj se govori o tome da je Srbiji oteto Kosovo. Vučić je na zajedničkoj konferenciji sa českim predsednikom Milošem… »
Vučić: S pažnjom ću pogledati izjavu Milanovića o tome da nam je Kosovo oteto

Vučić: S pažnjom ću pogledati izjavu Milanovića o tome da nam je Kosovo oteto

Telegraf 30.01.2023
Dodao je da je Zemanu i njegovoj delegaciji pričao i o odnosu prema teritorijalnom integritetu Srbije i da im je između ostalog rekao šta se dešava kada neki ljudi dođu u Srbiju i traže da poštujemo nešto što bi oni voleli da poštujemo… »
S pažnjom ću pogledati izjavu Milanovića o tome da nam je Kosovo oteto

S pažnjom ću pogledati izjavu Milanovića o tome da nam je Kosovo oteto

Dnevnik 30.01.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi voleo da čuje u celini izjavu predsednika Hrvatske Zorana Milanovića u kojoj se govori o tome da je Srbiji oteto Kosovo. Vučić je na zajedničkoj konferenciji sa českim predsednikom… »
Predsednik o izjavi Milanovića o Kim: Video sam samo rečenicu, celu ću je s pažnjom pogledati a Zemanov savet zadržaću za…

Predsednik o izjavi Milanovića o Kim: Video sam samo rečenicu, celu ću je s pažnjom pogledati a Zemanov savet zadržaću za…

Kurir 30.01.2023
BEOGRAD - Izjavu predsednika Hrvatske Zorana Milanovića video sam samo u jednoj rečenici, a voleo bih da je celu pogledam i to ću učiniti sa pažnjom - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić posle sastanka sa češkim predsednikom Milošem… »

Vesti dana »