Povezane vesti

"Žao mi je, sama sam kriva" - Editino pismo nakon skandalozne tuče sa sestrom Indi: "Prolazim kroz jako težak period"

"Žao mi je, sama sam kriva" - Editino pismo nakon skandalozne tuče sa sestrom Indi: "Prolazim kroz jako težak period"

Mondo 30.01.2023
Pevačica Edita Aradinović odlučila je da se javno obrati svima nakon što je snimak njene skandalozne tuče nasred ulice sa rođenom sestrom Indi isplivao u javnost. Pevačica Edita Aradinović odlučila je da se javno obrati svima nakon što je snimak… »
„Trenutno mi se život raspada“: Velika Instagram ispovest Edite Aradinović posle tuče sa sestrom Indi

„Trenutno mi se život raspada“: Velika Instagram ispovest Edite Aradinović posle tuče sa sestrom Indi

Nova 30.01.2023
Nekoliko dana nakon što je isplivao snimak na kojem se rođene sestre Edita i Indi tuku na sred ulice. Sestre Aradinović su se nekoliko puta oglašavale povodom ove situacije, a Edita se sada obratila pratiocima na Insatgramu. Ona je kroz emotivnu… »
Edita promenila ploču: Pevačica se oglasila nakon skandalozne tuče sa sestrom: "Život mi se raspada, najteže mi je zbog…

Edita promenila ploču: Pevačica se oglasila nakon skandalozne tuče sa sestrom: "Život mi se raspada, najteže mi je zbog…

Blic 30.01.2023
Pevačica Edita Aradinović odlučila je da se javno obrati javnosti nakon što je isplivao snimak njene skandalozne tuče sa sestrom Indirom Indi Aradinović. Edita je priznala da joj je žao i da prolazi kroz jako težak period. - Nešto samo da vas… »
Zvanično obraćanje edite Aradinović posle skandalozne tuče sa sestrom Indi: "Ko odluči da me satanizuje..."

Zvanično obraćanje edite Aradinović posle skandalozne tuče sa sestrom Indi: "Ko odluči da me satanizuje..."

Kurir 30.01.2023
Pevačica Edita Aradinović odlučila je da se javno obrati svima nakon što je snimak njene skandalozne tuče nasred ulice sa rođenom sestrom Indi isplivao u javnost. Edita je priznala da je snimak autentičan, te je otkrila kako se oseća zbog svega. -… »
"Nešto da vas pitam..." Prvo javno obraćanje Edite nakon žestoke tuče sa rođenom sestrom, otkrila kako se oseća zbog…

"Nešto da vas pitam..." Prvo javno obraćanje Edite nakon žestoke tuče sa rođenom sestrom, otkrila kako se oseća zbog…

Večernje novosti 30.01.2023
PEVAČICA Edita Aradinović odlučila je da se javno obrati svima nakon što je snimak njene skandalozne tuče nasred ulice sa rođenom sestrom Indi isplivao u javnost. Edita je priznala da je snimak autentičan, te je otkrila kako se oseća zbog svega… »

Vesti dana »