Povezane vesti
Intenzivirati saradnju u cilju ostvarivanja prava porodica nestalih
Politika 30.01.2023
ZAGREB - Predsednik Komisije za nestale Vlade Srbije Veljko Odalović danas je u Zagrebu imao bilateralni sastanak sa članovima Povjerenstva za zatočene i nestale Vlade Hrvatske, predvođenim predsednicom Ivonom Paltrinijeri, a raspravljalo se o otvorenim… »
Komisije za nestale Srbije i Hrvatske: Intenzivirati saradnju u cilju ostvarivanja prava porodica nestalih
Euronews 30.01.2023
Predsednik Komisije za nestale Vlade Srbije Veljko Odalović danas je u Zagrebu imao bilateralni sastanak sa članovima Povjerenstva za zatočene i nestale Vlade Hrvatske, predvođenim predsednicom Ivonom Paltrinijeri, a raspravljalo se o otvorenim pitanjima… »
Sastale se komisije za nestala lica Republike Srbije i Hrvatske
Insajder 30.01.2023
Predsednik Komisije za nestala lica Vlade Republike Srbije Veljko Odalović i članovi Povjerenstva za zatočene i nestale Vlade Republike Hrvatske, predvođeni predsednicom Ivonom Paltrinijeri, održali su danas sastanak u Ministarstvu hrvatskih branitelja… »
Vesti dana »

Ko je sve osuđen za operaciju 'Oluja' (i zašto Gotovina i Markač nisu)
BBC News pre 8 minutajoš 20 povezanih

Ciklon koji je paralisao Italiju juri ka Srbiji u opasnosti ova 3 grada! Prete nam grad, oluje i bujice
Alo pre 3 minutajoš 16 povezanih

Uživo sve više mrtvih! Gori u Kijevu, više od 400 udara (foto/video)
Alo pre 38 minutajoš 10 povezanih

Tramp najavio sankcije Moskvi ukoliko do petka ne pristane na prekid vatre u Ukrajini
Euronews pre 13 minutajoš 7 povezanih