Povezane vesti

Mesi: Da sam mogao da biram kada da osvojim Mundijal izabrao bih ovaj momenat

Mesi: Da sam mogao da biram kada da osvojim Mundijal izabrao bih ovaj momenat

Vesti online 30.01.2023
Argentinski fudbaler i igrač Pari sen Žermena Lionel Mesi u intervjuu za argentinske medije komentarisao je osvajanje Mundijala u Kataru 2022. godine. – U jednom intervjuu koji sam dao 2014. godine rekao sam da znam da će mi bog podariti svetsku… »
Mesi bio uveren: "Znao sam da će mi Bog nameniti svetsku titulu, izabrao je pravi trenutak"

Mesi bio uveren: "Znao sam da će mi Bog nameniti svetsku titulu, izabrao je pravi trenutak"

Sportske.net 30.01.2023
Argentinski fudbaler i igrač Pari sen Žermena Lionel Mesi u intervjuu za argentinske medije komentarisao je osvajanje Mundijala u Kataru 2022. godine. "U jednom intervjuu koji sam dao 2014. godine rekao sam da znam da će mi Bog podariti svetsku titulu… »
Leo Mesi: Da je bio u Kataru, Maradona bi mi predao pehar

Leo Mesi: Da je bio u Kataru, Maradona bi mi predao pehar

Euronews 30.01.2023
Argentinski fudbaler i igrač Pari sen Žermena Lionel Mesi u intervjuu za argentinske medije komentarisao je osvajanje Mundijala u Kataru 2022. godine. “U jednom intervjuu koji sam dao 2014. godine rekao sam da znam da će mi bog podariti svetsku… »
Mesi je znao da će ovo biti njegov mundijal: „Instagram mi je bio blokiran nekoliko dana zbog prevelikog broja poruka!“

Mesi je znao da će ovo biti njegov mundijal: „Instagram mi je bio blokiran nekoliko dana zbog prevelikog broja poruka!“

Hot sport 30.01.2023
Ostvario najveći san. Sredinom meseca decembra prošle godine, Argentina je postala prvak sveta u fudbalu, a Lionel Mesi je konačno podigao Zlatnu boginju – jedini pehar u karijeri koji mu je nedostajao. – U jednom intervjuu koji sam dao 2014… »

Vesti dana »

Vučić i Kurti se danas sastaju u Briselu

Vučić i Kurti se danas sastaju u Briselu

Bujanovačke pre 1 satjoš 29 povezanih
Rade, ne to, rade! Bogdanović ispalio uživo ono što nikako nije smeo

Rade, ne to, rade! Bogdanović ispalio uživo ono što nikako nije smeo

Večernje novosti pre 39 minutajoš 33 povezane
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 51 minutajoš 29 povezanih