Povezane vesti

"Od udarca sam se skotrljao pod kamion": Detalji nesreće kod Kragujevca u kojoj je povređen radnik gradske čistoće, otac…

"Od udarca sam se skotrljao pod kamion": Detalji nesreće kod Kragujevca u kojoj je povređen radnik gradske čistoće, otac…

Blic 30.01.2023
Radnik Javnog komunalnog preduzeća “Šumadija“, tridesetogodišnji Gaši Haljilji, koji je teško povređen u sinoćnjem udesu na Bubnju, ima prelom slabinskih pršljenova i nije životno ugrožen. Do nesreće je došlo sinoć oko 18:30 časova u… »
Čuli smo škripanje kočnica, od siline udarca skotrljao sam se pod kamion: Otac šestoro dece povređen u udesu

Čuli smo škripanje kočnica, od siline udarca skotrljao sam se pod kamion: Otac šestoro dece povređen u udesu

Telegraf 30.01.2023
Radnik JKP "Šumadija", tridesetogodišnji Gaši Haljilji, teško je povređen u sinoćnjem udesu na kragujevačkom Bubnju. Radnik JKP "Šumadija", tridesetogodišnji Gaši Haljilji, koji je teško povređen u sinoćnjem udesu na kragujevačkom Bubnju… »
Taksi naleteo na radnika Čistoće pa udario u kamion za odvoz smeća

Taksi naleteo na radnika Čistoće pa udario u kamion za odvoz smeća

Novi magazin 30.01.2023
Radnik gradske Čistoće u Kragujevcu teško je povređen kada je na njega naletelo taksi vozilo, saopšteno je danas. Kako je agenciji Beta potvrđeno u Univerzitetskom kliničkom centru u tom gradu, povređeni muškarac je u stabilnom stanju i smešten… »

Vesti dana »