Povezane vesti

Blinken se sastao sa Abasom: Važno primeniti mere deeskalacije

Blinken se sastao sa Abasom: Važno primeniti mere deeskalacije

Insajder 31.01.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken izrazio je na sastanaku sa palestinskim predsednikom Mahmudom Abasom na Zapadnoj obali saučešće zbog pogibije nevinih Palestinaca u izraelsko-palestinskom nasilju. „Dopustite mi da počnem upućivanjem… »
Blinken na Zapadnoj obali izrazio žaljenje zbog smrti nevinih Palestinaca

Blinken na Zapadnoj obali izrazio žaljenje zbog smrti nevinih Palestinaca

Novi magazin 31.01.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken (Antony) izrazio je danas, na sastanaku sa palestinskim predsednikom Mahmudom Abasom na Zapadnoj obali, saučešće zbog pogibije nevinih Palestinaca u izraelsko-palestinskom nasilju. "Dopustite mi da počnem… »
Blinken se sastao sa Abasom: Važno primeniti mere deeskalacije

Blinken se sastao sa Abasom: Važno primeniti mere deeskalacije

N1 Info 31.01.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken izrazio je na sastanaku sa palestinskim predsednikom Mahmudom Abasom na Zapadnoj obali saučešće zbog pogibije nevinih Palestinaca u izraelsko-palestinskom nasilju. „Dopustite mi da počnem upućivanjem… »
Blinken ponovio apel Izraelcima i Palestincima za uspostavljanje mira

Blinken ponovio apel Izraelcima i Palestincima za uspostavljanje mira

Euronews 31.01.2023
U jeku novog talasa nasilja između Izraelaca i Palestinaca američki državni sekretar Antoni Blinken završava danas dvodnevnu posetu Izraelu i okupiranoj Zapadnoj obali uz ponovljeni apel za uspostavljanje mira između dve strane. Blinken se sastao… »
Blinken ponovo uputio apel Izraelcima i Palestincima: Treba nam mir

Blinken ponovo uputio apel Izraelcima i Palestincima: Treba nam mir

Blic 31.01.2023
U jeku novog talasa nasilja između Izraelaca i Palestinaca američki državni sekretar Antoni Blinken završava danas svoju dvodnevnu posetu Izraelu i okupiranoj Zapadnoj obali uz ponovljeni apel za uspostavljanje mira između dve strane. Blinken se… »
Blinken: "Američka posvećenost bezbednosti naroda Izraela i dalje je gvozdena"

Blinken: "Američka posvećenost bezbednosti naroda Izraela i dalje je gvozdena"

Blic 31.01.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken izjavio je danas, u kontekstu eskalacije nasilja između Izraela i Palestinaca, da je važno da narod Izraela zna da je američka posvećenost njihovoj bezbednosti ''i dalje gvozdena''. Blinken je na konferenciji… »
Blinken u Izraelu pozvao da se preduzmu hitne mere za povratak mira

Blinken u Izraelu pozvao da se preduzmu hitne mere za povratak mira

Danas 30.01.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken (Anthony) pozvao je danas u Jerusalimu Izraelce i Palestince da „preduzmu hitne korake da povrate mir“ posle nekoliko dana smrtonosnog nasilja. „Mi sada pozivamo sve strane da preduzmu hitne korake za… »

Vesti dana »