Povezane vesti

"Zvicer planirao ubistvo Vučića, sredio 5 miliona i snajper": Lalićeve stravične tvrdnje na suđenju Belivuku

"Zvicer planirao ubistvo Vučića, sredio 5 miliona i snajper": Lalićeve stravične tvrdnje na suđenju Belivuku

Telegraf 31.01.2023
Belivuku i njegovom klanu se na teret stavlja sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića završeno je za danas u Specijalnom… »
Lalić: Predsednik Srbije klanu bio glavna prepreka; Miljković mi je rekao da su ubili vlasnika "Pink taksija"

Lalić: Predsednik Srbije klanu bio glavna prepreka; Miljković mi je rekao da su ubili vlasnika "Pink taksija"

RTV 31.01.2023
BEOGRAD - Okrivljeni-saradnik Srđan Lalić danas je odgovarajući na pitanja optuženog Nebojše Jankovića rekao da mu je Marko Miljković ispričao da su ubili vlasnika "Pink taksija". Lalić je naveo mu je Miljković dao detaljan opisao kako je jednog… »
"Da te pitam, laliću" Vlasnik kuće strave ispitao: Lalić i Draganić se odmah isprozivali, sve počelo oko žene!

"Da te pitam, laliću" Vlasnik kuće strave ispitao: Lalić i Draganić se odmah isprozivali, sve počelo oko žene!

Kurir 31.01.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i ostalim optuženima za sedam ubistava, otmice, silovanje, trgovinu drogom i oružjem. Srđana Lalića su danas ispitivali optuženi Nebojša Janković kao i… »
"Ja nisam ubica, a ti jesi!" Radulović: Lalić je nadjačao Budimira u psihološkoj igri; Mozak mu radi kao kompjuterski…

"Ja nisam ubica, a ti jesi!" Radulović: Lalić je nadjačao Budimira u psihološkoj igri; Mozak mu radi kao kompjuterski…

Kurir 31.01.2023
Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i pripadnicima njihovog klana, kojima se na teret stavlja sedam ubistava, otmice, trgovina narkoticima, posedovanje oružja, a pojedinima i silovanje, nastavljeno je juče pred beogradskim Specijalnim sudom… »
Nastavlja se suđenje klanu Veljka Belivuka Lalić i danas za sudskom govornicom, evo ko će ga ispitivati!

Nastavlja se suđenje klanu Veljka Belivuka Lalić i danas za sudskom govornicom, evo ko će ga ispitivati!

Alo 31.01.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se danas u 14.30 časova u Specijalnom sudu u Beogradu. Za sudsku govornicu i danas bi trebalo da izađe Srđan Lalić, jedan od trojice svedoka-okrivljenih. On je sklopio sporazum s… »
Analiza svedočenja Srđana Lalića protiv klana belivuk-miljković! Savić: Ima dobre kognitivne sposobnosti i jako je…

Analiza svedočenja Srđana Lalića protiv klana belivuk-miljković! Savić: Ima dobre kognitivne sposobnosti i jako je…

Kurir 31.01.2023
Okrivljeni-saradnik Srđan Lalić nastavio je da u Specijalnom sudu u Beogradu odgovara na pitanja optuženih u procesu protiv organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici potvrđenom optužnicom terete za sedam… »

Vesti dana »