Povezane vesti

Ovo je dosije zvezdana slavnića: Robijao zbog ubistva, uhapšen zbog 150 grama heroina, napadao policajce

Ovo je dosije zvezdana slavnića: Robijao zbog ubistva, uhapšen zbog 150 grama heroina, napadao policajce

Blic 31.01.2023
Aktuelni zadrugar Zvezdan Slavnić poslednjih meseci privlači veliku pažnju javnosti svojim postupcima i ponašanjem u rijalitiju "Zadruga". Od gotovo samog ulaska u rijaliti Zvezdan je privukao pažnju na sebe svojom burnom biografijom - veze sa… »
"Sve si izgubio": Zvezdan se ponovo suočio sa Anom, njeni jecaji odzvanjali imanjem, Slavnić pobesneo: "Došla si ovde da me…

"Sve si izgubio": Zvezdan se ponovo suočio sa Anom, njeni jecaji odzvanjali imanjem, Slavnić pobesneo: "Došla si ovde da me…

Blic 31.01.2023
Zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić su seli ponovo da razgovaraju, a Slavnić i dalje ne može da se pomiri sa tim što je prevario bivšu ženu. - Ja ne bih mogao ne znam šta.. Meni nije lako da se borim sam sa sobom - rekao je Zvezdan. - Ti ne možeš da… »
Krivični dosije zvezdana Slavnića! Ubio dečka, odležao zbog 150 g heroina, pretukao kafedžiju, a spominje se i 1,3 miliona…

Krivični dosije zvezdana Slavnića! Ubio dečka, odležao zbog 150 g heroina, pretukao kafedžiju, a spominje se i 1,3 miliona…

Kurir 31.01.2023
Zvezdan Slavnić (46) postao je poznat kada je u septembru prošle godine ušao u šestu sezonu rijalitija "Zadruga", a ubrzo potom javno prevario i ostavio vanbračnu partnerku Anu Ćurčić, sa kojom je proveo 15 godina. Zvezdan je i pre "Zadruge" bio… »
Ana krije zvezdanovu šok tajnu Napravio dete studentkinji Mašinstva? Ljubavnica krila od roditelja, a Ćurčićka samo čeka…

Ana krije zvezdanovu šok tajnu Napravio dete studentkinji Mašinstva? Ljubavnica krila od roditelja, a Ćurčićka samo čeka…

Kurir 31.01.2023
Ana Ćurčić saznala je da je njen muž Zvezdan Slavnić napravio dete jednoj devojci s juga Srbije, pa je nakon toga primorao da abortira. Naime, dve nedelje pre njenog ulaska u "Zadrugu", ona je preko jedne drugarice sa Dorćola došla do informacija… »
"Čeka se krvoproliće! Rijalitiji su mu havaji posle zatvora" Moka Slavnić izneo jezivu istinu o sinu Zvezdanu i zašto je u…

"Čeka se krvoproliće! Rijalitiji su mu havaji posle zatvora" Moka Slavnić izneo jezivu istinu o sinu Zvezdanu i zašto je u…

Kurir 31.01.2023
Zoran Moka Slavnić, proslavljeni košarkaš i otac Zvezdana Slavnića koji je trenutno najzanimljiviji zadrugar jer je javno prevario nevenčanu suprugu sa 22 godine mlađom Novljankom, u Sceniranju na Kurur televiziji osvrnuo se na sam rijaliti u kojem… »
"Ovo mu je poslednji trenutak da uzme neku kintu": Moka Slavnić izneo jezivu istinu o Zvezdanu: "Čeka se krvoproliće…

"Ovo mu je poslednji trenutak da uzme neku kintu": Moka Slavnić izneo jezivu istinu o Zvezdanu: "Čeka se krvoproliće…

Blic 31.01.2023
Nekadašnji košarkaš Zoran Moka Slavnić otvorio je dušu o sinu Zvezdanu Slavniću, koji je od prošle godine u rijalitiju "Zadruga 6". - Ja nisam znao Zvezdana tako, malo vremena smo proveli poslednjih 20 godina i to je jedna tuga. To je bila najveća… »
"Anu bi svi pojeli da znaju istinu": Moka odlučio da sve iznese u javnost: "Mnogo smo pričali, silno me je hvalila"

"Anu bi svi pojeli da znaju istinu": Moka odlučio da sve iznese u javnost: "Mnogo smo pričali, silno me je hvalila"

Blic 30.01.2023
Zoran Moka Slavnić, slavni sportista, osvrnuo se na sina Zvezdana i njegovu nevenčanu suprugu Anu Ćurčić, koja je nedavno ušla u rijaliti. - Uopšte me nije šokirao što raskida sa Anom. Izvinjavam se, moj sin nije obrukao svoju bivšu ženu. On je… »

Vesti dana »