Povezane vesti

Ceo svet je znao da je mrtav, osim mene! Šako Polumenta se prisetio ogromne porodične targedije - "i danas si sa nama!"

Ceo svet je znao da je mrtav, osim mene! Šako Polumenta se prisetio ogromne porodične targedije - "i danas si sa nama!"

Mondo 31.01.2023
Šako Polumenta se i dalje teško nosi sa tragedičnim gubitkom rođenog brata Šapka. Šako Polumenta se i dalje teško nosi sa tragedičnim gubitkom rođenog brata Šapka. Pevač Šako Polumenta jako retko deli svoje privatne trenutke, te se u javnosti… »
Šako Polumenta doživeo je porodičnu tragediju o kojoj je samo jednom pričao: „Došao je kući, spustio glavu i zaspao“

Šako Polumenta doživeo je porodičnu tragediju o kojoj je samo jednom pričao: „Došao je kući, spustio glavu i zaspao“

Nova 31.01.2023
Porodica popularnog pevača doživela je veliku tragediju pre više od dve decenije o kojoj su retko govorili. Šako Polumenta izgubio je rođenog brata Šapka, a od ovog gubitka porodica nikada nije uspelada se oporavi. Šapko je bio deo crnogorske tajne… »
Folk pevač doživeo jezivu porodičnu tragediju - samo jednom je pričao o tome: "Taj dan mi je rekao da će se nešto desiti"

Folk pevač doživeo jezivu porodičnu tragediju - samo jednom je pričao o tome: "Taj dan mi je rekao da će se nešto desiti"

Blic 31.01.2023
Porodica Polumenta pre dvadeset dve godine doživela je jezivu porodičnu tragediju. Popularni pevač Šako izgubio je rođenog brata Šapka, a od tada porodica nikada nije uspela da se oporavi. Šako je sada na društvenoj mreži Instagram podelio… »
Folk pevač doživeo jezivu tragediju Brat mu je bio žestok momak, radio za tajnu policiju, a njegova smrt je bila velika…

Folk pevač doživeo jezivu tragediju Brat mu je bio žestok momak, radio za tajnu policiju, a njegova smrt je bila velika…

Kurir 31.01.2023
Bonus video: 00:20 Šako Polumenta za Espreso čestita srpsku Novu godinu Pevač Šako Polumenta izgubio je rođenog brata Šapka, a od tada porodica nikada nije uspela da se oporavi. Šako je sada na društvenoj mreži Instagram napisao koliko mu… »

Vesti dana »