Povezane vesti
U Njemačkoj sve veći rizik od recesije
Al Jazeera 31.01.2023
Nagli rast inflacije opteretio je potrošnju njemačkih domaćinstava, a imajući u vidu rastuće račune za energiju recesija se čini sve izglednijom, piše ‘Bloomberg’. Njemačka ekonomija je zabilježila pad od 0,2 posto na kraju prošle godine, saopćio je… »
Ekonomija je u padu: U Nemačkoj postoji sve veći rizik od recesije
Blic 31.01.2023
Nemačka ekonomija je zabeležila pad od 0,2 odsto na kraju prošle godine, saopštio je danas nemački Zavod za statistiku, preneo je Blumberg. Američka agencija navodi da je to lošiji rezultat od očekivanog i da je nagli rast inflacije opteretio potrošnju… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Desetine mrtvih, više od 100 povređenih u Kran-Montani: Policija objavila fotografije unutrašnjosti bara nakon požara, svedoci kažu da se plafon zapalio za tren
Nova pre 0 minutajoš 63 povezane
Vremenska prognoza za četvrtak 1. januar 2026: Danas umereno oblačno, temperatura do 10
Beta pre 3 satajoš 27 povezanih
Filip upisao dabl-dabl protiv jednog od najboljih timova u novogodišnjoj noći, nisu mogli da ga zaustave!
Telegraf pre 40 minutajoš 42 povezane




