Povezane vesti

"Molila me je da joj napravim dete, neka sada abortira": Sramna izjava Zvezdana Slavnića, pravio bebu Anđeli, a sada se ovako…

"Molila me je da joj napravim dete, neka sada abortira": Sramna izjava Zvezdana Slavnića, pravio bebu Anđeli, a sada se ovako…

Blic 31.01.2023
Zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić obavili su još jedan razgovor, a ona se dotakla Anđeline potencijalne trudnoće. Naime, Zvezdan je u toku razgovora šokirao izjavom da ga je Anđela molila da joj napravi dete. Zvezdan je prvo saopštio Ani kako se… »
Zvezdan uzeo kamenje u ruke i kao furija uleteo u "Belu kuću" Obezbeđenje ga odmah opkolilo, jedva ga obuzdali da ne napravi…

Zvezdan uzeo kamenje u ruke i kao furija uleteo u "Belu kuću" Obezbeđenje ga odmah opkolilo, jedva ga obuzdali da ne napravi…

Blic 31.01.2023
Zadrugar Zvezdan Slavnić rasbesneo se nakon razgovora koji je imao sa bivšom nevenčanom suprugom Anom Ćurčić. Zvezdan se najpre šetao oko stola pokušavajući da se smiri, a zatim je otišao u dvorište, uzeo kamenje i ulteteo u kuću sa namerom da… »
Pomirili se bivši supružnici? Ana snažno zagrlila Zvezdana dok je besneo po zadruzi, obezbeđenje ih opkolilo (video)

Pomirili se bivši supružnici? Ana snažno zagrlila Zvezdana dok je besneo po zadruzi, obezbeđenje ih opkolilo (video)

Kurir 31.01.2023
Rijaliti učesnik Zvezdan Slavnić poludeo je nakon razgovora sa svojom sada bivšom nevenčanom suprugom Anom Ćurčić. Naime, Zvezdan i Ana obavili su razgovor o njihovom odnosu, a Zvezdan je izgubio živce kao nikada do sada. On je krenuo da besni i… »
"Molila me je da joj napravim bebu" Novo suočavanje Ane i Zvezdana, Slavnić progovorio o Anđelinoj trudnoći!

"Molila me je da joj napravim bebu" Novo suočavanje Ane i Zvezdana, Slavnić progovorio o Anđelinoj trudnoći!

Kurir 31.01.2023
Rijaliti učesnici Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić ponovo su se suočili uživo u programu. Naime, oni su započeli razgovor o potencijalnoj Anđelinoj trudnoći. - Da li je realno da ti njoj praviš dete - upitala ga je Ana. - Ne želim dete - rekao je… »
Anđela Đuričić pokušala da pobegne iz zadruge: Razbila prozor, doživela nervni slom nakon Aninih reči - ne može da…

Anđela Đuričić pokušala da pobegne iz zadruge: Razbila prozor, doživela nervni slom nakon Aninih reči - ne može da…

Blic 31.01.2023
U rijaliti programu "Zadruga" došlo je do brutalnog suočavanja Anđele Đuričić i Ane Ćurčić u kojem je Ana svašta rekla Anđeli, a Đuričićeva nije mogla da dođe sebi zbog svega što je čula. Ona je u ranim jutarnjim satima pokušala da… »
Anđela Đuričić pokušala da pobegne iz Zadruge! Ljubavnica ne može da dođe sebi zbog Aninih reči! Razbila prozor na…

Anđela Đuričić pokušala da pobegne iz Zadruge! Ljubavnica ne može da dođe sebi zbog Aninih reči! Razbila prozor na…

Kurir 31.01.2023
Anđela Đuričić, ljubavnica Zvezdana Slavića, i Ana Ćurčić prvi put su se suočile lice u lice, gde je bivša Zvezdana svašta rekla Anđeli u lice, Đuričićeva nije mogla da dođe sebi zbog toga. Ona je u ranim jutarnjim satima pokušala da… »
Anđela i Zvezdan plaču posle suočavanja sa anom: Đuričićeva od sramote pobegla iz kuće, Slavnić se slomio - Car ga…

Anđela i Zvezdan plaču posle suočavanja sa anom: Đuričićeva od sramote pobegla iz kuće, Slavnić se slomio - Car ga…

Blic 30.01.2023
Anđela Đuričić i Ana Ćurčić su se prvi put suočile i iznele sve što im je na duši u rijalitiju "Zadruga 6". - Ne izbegavamo se mi, ja izbegavam nju. Ukućani misle da sam ja luda, ali nisam. Ja nemam šta da kažem toj ženi. Moram da je… »

Vesti dana »