Povezane vesti

Ministarka Grujičić za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Ministarka Grujičić za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Danas 31.01.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić ocenila je danas da Srbija treba da zabrani izvoz genetskog materijala. „Znate da su Rusi svojevremeno zabranili izvoz genetskog materijala van zemlje, mislim da i mi to treba da uradimo“, rekla ona za TV Hepi… »
Ukrajinci su mislili da će snimiti mrtvog Rusa iz blizine, a onda je on skočio (VIDEO)

Ukrajinci su mislili da će snimiti mrtvog Rusa iz blizine, a onda je on skočio (VIDEO)

Pravda 31.01.2023
Ukrajinski dron bacio je bombu na ruskog vojnika, a ovaj je ostao da leži nepomičan u snegu. Ukrajinci su mislili da je Rus mrtav ili teško ranjen pa su spustili dron da ga snime iz blizine, ali je on skočio i zgrabio dron rukama, a zatim ga i razbio… »
Ministarka Grujičić za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Ministarka Grujičić za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Pravda 31.01.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić ocenila je danas da Srbija treba da zabrani izvoz genetskog materijala. „Znate da su Rusi svojevremeno zabranili izvoz genetskog materijala van zemlje, mislim da i mi to treba da uradimo“, rekla ona za TV Hepi… »
Grujičić se zalaže za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Grujičić se zalaže za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Novi magazin 31.01.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić ocenila je danas da Srbija treba da zabrani izvoz genetskog materijala. "Znate da su Rusi svojevremeno zabranili izvoz genetskog materijala van zemlje, mislim da i mi to treba da uradimo", rekla ona za TV Hepi. Ona je… »
Ministarka Grujičić: Zabraniti izvoz genetskog materijala iz Srbije

Ministarka Grujičić: Zabraniti izvoz genetskog materijala iz Srbije

Radio 021 31.01.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić ocenila je danas da Srbija treba da zabrani izvoz genetskog materijala. "Znate da su Rusi svojevremeno zabranili izvoz genetskog materijala van zemlje, mislim da i mi to treba da uradimo", rekla ona za TV Hepi. Ona je… »
Ministarka zdravlja zalaže se za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Ministarka zdravlja zalaže se za zabranu izvoza genetskog materijala iz Srbije

Insajder 31.01.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić ocenila je danas da Srbija treba da zabrani izvoz genetskog materijala. "Znate da su Rusi svojevremeno zabranili izvoz genetskog materijala van zemlje, mislim da i mi to treba da uradimo", rekla ona za TV Hepi. Ona je… »
Ukrajinci sakrili vozila i tehniku iza crkve: Ruski Iskander ih sve rasturio, a svetinja ostala netaknuta! (video)

Ukrajinci sakrili vozila i tehniku iza crkve: Ruski Iskander ih sve rasturio, a svetinja ostala netaknuta! (video)

Pravda 31.01.2023
Na društvenim mrežama se pojavio snimak u kome se navodno prikazuje uništenje ukrajinskih borbenih vozila i tehnike kod Izjuma. Navodno su Ukrajinci parkirali veliki broj vozila i tehnike iza i oko jedne crkve. Potom su ih Rusi uočili, a onda… »

Vesti dana »